Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 3.600 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 17/09/2018
3.600,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 69.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 24/09/2018
69.000,00 euro

JEPET ME QERA SERVIS !!

RR. "5 MAJI", 80M NGA RRUGA KRYESORE, | 100 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera servis, aktualisht ne pune, i kompletuar me te gjitha veglat perkatese si dhe ure 3 ton me 2 motorra per te gjitha fuoristradat, 100 M2, brenda servisit ndodhet dhe zyre e kompletuar me kompjuter, telefon, internet, etj. Me leje mjedisore, uje dhe drita brenda ne çmim.

Botuar me 24/09/2018
37.000 leke

RR. “IRFAN TOMINI”,

ish stacioni i fundit i Tiranes se re | 37 M2 | 55.000 Euro

Shiten dy dyqane. 57m² me çmim 85.000 Euro dhe dyqan me sip, 37 M2, (aktualisht te dhena me qera 50.000 leke dhe 26.000 leke). Çmimi per dyqanin me sip. 37m² eshte

Botuar me 24/09/2018
55.000,00 euro

RR. “DURRESIT”, PERBALLE SHKOLLES QEMAL STAFA,

ne rruge kryesore, | 125 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 125 M2, kati 2, I pershtatshem per call center, klinike dentare, zyra, qender kursesh, etj.

Botuar me 24/09/2018
1.200,00 euro

ZOGU I ZI, PERBALLE ME RING CENTER,

ngjitur me NBG, Universiteti Logus Albania Colege School, | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera Parukeri Klaudia, e kompletuar totalisht, sip, 20 M2, mundesisht te kene liçence per ushtrimin e pozicionit dhe eksperience, pranojme edhe dy persona parukiere/estetiste. Çmimi

Botuar me 24/09/2018
15.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT ME ÇMIM OKAZION!! RR. “SIRI KODRA”,

TEK BULEVARDI RI, | 1.300 M2 | 3.900 Euro

JEPET ME QERA AMBIENT I RI 2-KATESH, 1.300 M2, tavane te varur, punime cilesore, vend per arshensor. Sistem aspirimi, sistem ngrohje-ftohje, ndriçim i bollshem natyral, I pershtatshem per zyra, kolegj, shkolle, banke, etj.

Botuar me 23/09/2018
3.900,00 euro

RR. "MARIJE KRAJA", NR 32,

tek Kodra e Priftit, Porcelan, buze rruge, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2-dyqane, sip. 45 dhe, 50 M2, ambiente te rregullta, me verand te shfrytezueshme para 25m², me tualet, (ne cmim eshte i perfshire dhe 15% i takses se burimit te te ardhurave).

Botuar me 23/09/2018
30.000 leke

PEBALLE POLITEKNIKUMIT HARRY FULTS,

shitet | 75 M2 | 97.500 Euro

Dyqan, 75 M2, bosh I pershtatshem per cdo loj aktiviteti, me hipoteke.

Botuar me 23/09/2018
1.300,00 euro/m2

RR. "NAIM FRASHERI"

tek KMY | 40 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar me 22/09/2018
90.000,00 euro

RR."PETRO KORCARI"

tek keshi | 30 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 30 M2, me kamera, sistem alarmi, qepen me pult. I pershtatshem per zyre

Botuar me 22/09/2018
350,00 euro