Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KRYQEZIMI I RR. "BARDHYL" ME RR. "DIBRES",

prane farmecise nr 10 dhe stacionit t autobusit, | 24 M2 | Euro
Përshkrim

Buze rruges kryesore, shitet dyqan, 24 M2, me hipoteke

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Kryqezimi i rr. "Bardhyl" me rr. "Dibres",, prane farmecise nr 10 dhe stacionit t autobusit,, 24 M2 euro
145.000,00 euro

Botuar më 11/06/2018

Telefon