Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MBRAPA HOTEL MONDIAL

ne zone te mire | 95 M2 | 120.000 Euro

Shiten dy dyqane bashke, 95 M2, me oborr

Botuar më 27/01/2020
120.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

ne rruge kryesore | 64 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 27/01/2020
190.000,00 euro

RRUGA ARTAN LENJA PRANË INXH SE NDERTIMIT

30 metra prane zjarrfikeseve | 24 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera dyqani ne gjendje perfekte dhe ideale per cdo biznes, 24 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/01/2020
32.000 leke/muaj

RR. "DIBRES", KOMPLEKSI HALILI, NGJITUR ME CONADIN,

buze rruge, ne zone shume te mire | 135 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient luksoz per zyra ose biznes tjeter privat, sip, 135 M2, kati 2, 2 banjo, Ambient i rregulluar, sistem ngrohje ftohje. Aktualisht ne pune Open Space. Taksat brenda ne cmim.

Botuar më 27/01/2020
1.200,00 euro

RR. "DIBRES"

ne fund te pallateve Halili, pallati i verdhe | 18 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 18 M2, me tualet.

Botuar më 27/01/2020
40.000 leke

ALLIAS

rruga Njazi Meka | 12 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 12 M2

Botuar më 27/01/2020
12.000 leke

SHITET DYQAN ME CMIM OKAZION VETEM PER NJE MUAJ! RR. "KAVAJES"

pallati me shigjeta | 63 M2 | 100.800 Euro

Shiten 2 dyqane (momentalisht te bashkuar), 63 M2, i mobiluar, Aktualisht ne gjendje pune si market - ushqimore, me klientele te ngritur, me hipoteke. Mundesi per ndarje dhe shitje vec e vec, bashke ose dhe si biznes Shitet per arsye emigrimi!

Botuar më 27/01/2020
100.800,00 euro

NE FILLIM TE RR. "MYSLYM SHYRI",

ne zone te mire, | 64 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 64 M2, kati 2

Botuar më 27/01/2020
50.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 82 M2 | 350.000 Euro

Ambient komercial ne shitje te Kompleksi Deliorgji.Ka nje siperfaqe 82 m2 ne katin 0 te njeres prej godinave, prane rruges kryesore.Eshte nje mundesi shume e mire investimi.Per me shume detaje me kontaktoni, 82 M2, 1 ambjent, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/01/2020
350.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane | 37 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqani . Kati 0 te ura e ngushte e kembesoreve perballe Gjykates se Tiranes, 37 M2

Botuar më 27/01/2020
90.000,00 euro
)