Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoq...

Botuar më 21/10/2019
1.000,00 euro/muaj

TEK STADIUMI QEMAL STAFA

ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Rr. "Faik Konica" | 87 M2 | 278.400 Euro

Shitet dyqan, kati perdhe me pamje ballore, 87 M2, Cmimi i shitjes

Botuar më 20/10/2019
278.400,00 euro

BLLOK, TEK LIBRI UNIVERSITAR,

siper Raifaisen Bank, buze rruge | 150 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 150 M2, i sapo arreduar, shtruar me parket, 3 kondicioner, punim...

Botuar më 15/10/2019
2.000,00 euro

OKAZION MBRAPA LIDHJES SE SHKRIMTAREVE

ne rrugen Kajo Karafili, shume prane rruges se Kavajes | 32 M2 | 75.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te ri dhe shume cilesor, te ndertuar ne 2018, me siperfaqe, 32 M2, 1 banjo, gjendja: e re, i paperdorur me pare. Shtrihet ne katin perdhe me oborr perpara. Pershtatet per kancelari, studio, agjensi, dyqan rrobash, fast food, etj

Botuar më 23/10/2019
75.000,00 euro

RR. "DURRESIT"

buze rruges kryesore, tek kafe Flora | 22 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan (njesi sherbimi) dubleks, 22 M2

Botuar më 23/10/2019
160.000,00 euro

RR.MINE PEZA

perball me Rosman Lalen | 43 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 43 M2, aktualisht ne pune si agjensi biletash

Botuar më 23/10/2019
40.000 leke

RRUGA E TEGUT

Sauk, shitet godine tre kateshe | 165 M2 | 300.000 Euro

Budrum kati I, kati II dhe kati III, 165 M2, me leje ndertimi, me certifikate pronesie. Me oborr perpara.

Botuar më 23/10/2019
300.000,00 euro

YZBERISHT,

tek bulevardi Migjeni | 53 M2 | 80.000 Euro

Ne pallat te ri, shitet dyqan, 53 M2, me hipoteke, ambient i ndare ne dy dyqane.

Botuar më 23/10/2019
80.000,00 euro

RR. MUZAKET

tek Kullat e Arabit | 26 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 26 M2

Botuar më 23/10/2019
12.000 leke

RR. MEHDI FRASHERI

prane kopeshtit Botanik | 78 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 78 M2, me dokumenta te rregullta aktualishtfunksionon si lokal

Botuar më 23/10/2019
175.000,00 euro

RRUGA FRANG BARDHI

Selite | 180 M2 | 1.500 Euro

Shitet ambjent, 180 M2, 1 ambjent, totali i kateve 5, 2 banjo, oborr, gjendja: e mire

Botuar më 23/10/2019
1.500,00 euro

RR. "KAJAVES"

prane Spitalit Gjerman, buze rruges kryesore | 13 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera dyqan i pershtatshem per cdo lloj biznesi, 13 M2, Jo qera mujore. Per pagese nje vjecare cmimi behet

Botuar më 23/10/2019
50.000 leke

PRANE KIKA 2

Rruga Dhimiter Shuteriqi 50 m mbi Eko market | 30 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, 1 banjo, plus 25m2 ambjent i shfrytezyueshem perpara. Jepet me afat te gjate.

Botuar më 23/10/2019
35.000 leke/muaj
)