Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

LAGJIA "ALI DEMI",

rr. “Shemsie Haka”, prane dyqanit qe prodhon kepuce, buze rruge | 74 M2 | 500 Leke

Jepet me qera dyqan, 74 M2, e pershtatshme per dyqan, punishte, magazine etj.

Botuar më 20/08/2018
500 lekeÇmimi/m2

RR. "HOXHA TAHSIM"

perballe Frides | 35.4 M2 | 123.900 Euro

Shitet dyqan, godine 1 kateshe, 35.4 M2, me hipoteke trrualli dhe ndertese.

Botuar më 20/08/2018
3.500,00 euro/m2

KTHESA E KAMZES, NE KOMPLEKS BANESASH,

blloku B5, buze rruge, | 17.14 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 17.14 M2, me tualet. I pershtatshem per parukeri, rrobaqepesi, etj

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

TEK BRRYLI,

ne krah te Maternitetit te ri, | 54.5 M2 | 218.000 Euro

Shitet dyqan, 54.5 M2, kati 2, ambient totalisht i rregulluar. Me hipoteke

Botuar më 19/08/2018
4.000,00 euro/m2

KOPSHTI ZOOLOGJIK

liqeni i thate | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, dhe verante 50 m2

Botuar më 18/08/2018
250,00 euro

RR. "BARDHYL"

ne unaze midis Bar Oslo dhe exchange Yldon | 75 M2 | 100.000 Euro

Buze rruge, 75 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me fasade xhami, shkalle me vehte. Çertifikate pronesie

Botuar më 18/08/2018
100.000,00 euro

RR.MEDAR SHTYLLA

prane qendres Kristal,ne rruge kryesore,ngjitur me Pizza Uno | 24 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan, 24 M2, 1 banjo, me dokumenta te rregullta,momentalisht qender Interneti.

Botuar më 18/08/2018
45.000,00 euro

RR. "BARDHYL"

prane Boca Kafe, | 20 M2 | 40.000 Leke

Jeen me qera dy objekte biznesi gjysmebodrum 60m² dhe, 20 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, jepet per secilin 20.000 leke ose

Botuar më 18/08/2018
40.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

afer restorant Gjeli | 30 M2 | 25.000 Euro

Shitet dyqan, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
25.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

buze rruge | 58 M2 | 150.800 Euro

Shitet dyqan, 58 M2, 1 banjo, verande, gjendja: shume e mire, me hipotek. Dyqani ushtron aktivitet prej vitesh. shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/08/2018
2.600,00 euro/m2