Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 14/02/2019
58.000,00 euro

URA E TAWIVANIT

buze unaze | 28 M2 | 149.900 Euro

SHITET SUPER DYQAN ME FASAD XHAMI TE GJERE BUZE UNAZE VETEM 10 METRA LARG URES SE BLLOKUT NE NJE NGA RRUGAET ME TE POPULLUARA TE TIRANES 24M2 ME HIPOTEK+ 4M2 SHTES, 28 M2, 1 banjo - Diamond

Botuar më 18/02/2019
149.900,00 euro

HOTEL DIPLOMAT

Vasil shanto, 5 metra larg rruges kryesore sulejma delvina. | 45 M2 | 50.000 Leke

Jepet dyqani me qera kati 0 shume i pershtashem per: klinik dentare, zyra te ndryshme, minimaeket, bulmetore,parukeri etj,,,,,, 45 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 18/02/2019
50.000 leke/muaj

SUPER OKAZION! ISH STACIONI I TRENIT

PRANE FAK. TE SHKENCAVE, BRENDA QENDRES TREGTARE | 70 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 18/02/2019
140.000,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT,

rr. "Xhorxh W. Bush", (ne nje nga rruget me te frekuentuara te Tiranes) ne rruge kryesore, | 25 M2 | 170.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me fasade xhami me pamje nga rruga, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 18/02/2019
170.000,00 euro

RR. “DIBRES”

perballe Spitalin Nene Tereza | 40 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, kati II, me pamje nga rruga kryesore.

Botuar më 17/02/2019
40.000 leke

RR. “MUHAMED GJOLLESHA”

Blloku Vasil Shanto, p.3 | 42 M2 | 30.000 Euro

Shitet dyqan, 42 M2, me hipoteke.

Botuar më 17/02/2019
30.000,00 euro

RR. HAMDI GARUNJA

tek Liqeni i Thate | 100 M2 | 200 Euro

Jepen me qera 2 dyqane, 100 M2, dhe 55m². Me fasade xhami, 400 Euro dhe

Botuar më 17/02/2019
200,00 euro

KERKOJ TE BLEJ 1 DYQAN

ose 1 shtepi | 80 M2 | 350.000 Euro

Adresa nuk ka rendesi, mjafton te jete ne nje rruget kryesore te Tiranes. 50-, 80 M2, pagesa Cash. Deri ne

Botuar më 16/02/2019
350.000,00 euro

SIPER KRISTAL CENTER

tek unaza rrjeshti i pare | 110 M2 | 77.000 Euro

Shitet dyqan, 110 M2, kati 2, me hipoteke

Botuar më 16/02/2019
77.000,00 euro

LAPRAKE

tek KMY ne buze rruge | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2, i pershtatshem per aktivitet te ndryshme

Botuar më 16/02/2019
25.000 leke