Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT,

rr. "Sami Frasheri" | 700 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambient, 700 M2, kati -1, ambient i paperfunduar

Botuar me 22/10/2018
5.000,00 euro

RR."SAMI FRASHERI"

Tek Ish Ekspozita | 60 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2

Botuar me 22/10/2018
60.000 leke

100M MBI SHKOLLEN E BALETIT,

jepet | 70 M2 | 800 Euro

Me qera dyqan, 70 M2, buze rruge, me pamje nga te dyja anet, I pershtatshem per cdo loj biznesi, kondicionim, aspirim.

Botuar me 22/10/2018
800,00 euro

RR. DON BOSKO

prane Artisti Bar | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

LIQENI

cona | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera, 70 M2, 1 banjo, dhe verante

Botuar me 22/10/2018
250,00 euro

RR. DURRESIT

ne krah te gjimnazit Qemal Stafa, | 81 M2 | 800 Euro

Jepet me qera dyqan, 81 M2, 1 ambjent, me tualet.

Botuar me 22/10/2018
800,00 euro

FIER, PAS GJIMNAZIT TE RI.

Unaza Skenderbeu, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera market me artikuj te perzier i kompletuar me frigorifera e vitrina aktualisht ne pune., 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 22/10/2018
15.000 leke/muaj

FIER, PRANE GJIMNAZIT TE RI DHE UNAZËS

buze rrugës Andon Doro | 40 M2 | 30.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, oborr rreth 180 m2 me peme i rrethuar qe i takon marketit

Botuar me 22/10/2018
30.000,00 euro

TEK UNAZA E RE

prane bulevardit kryesor | 65 M2 | 800 Euro

Jepet me qera dyqa, 65 M2

Botuar me 22/10/2018
800,00 euro

RR. “MYSLYM KETA”

konostudio | 25 M2 | 2.500.000 Leke

Shitet dyqan, 25 M2, kati I, ne proces legalizimi.

Botuar me 22/10/2018
2.500.000 leke