Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR."MISTO MAME"

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar më 21/07/2018
1.500,00 euro/m2

FABRIKA E MIELLIT

TEK BIRRA TIRANA | 9 M2 | 13.500 Euro

Shitet dyqan, 9 M2, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 21/07/2018
1.500,00 euro/m2

RR. "KAVAJES",

pas Globe | 80 M2 | 1.300 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Ka funksionuar si Zgare. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/07/2018
1.300,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

RRuga e bogdaneve | 43 M2 | 400 Euro

Ambjent tregtar , i pershtashem per cdo lloj aktiviteti , zyra, elektronic shop, farmaci , butik , agjensi udhetimesh, 43 M2, 2 ambjente, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/07/2018
400,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

tek tregu industrial tek Medreseja | 12 M2 | 7.000 Euro

Shitet dyqan, 12 M2, kati 1

Botuar më 21/07/2018
7.000,00 euro

RR. MEDAR SHTYLLA

komuna e parisit | 52 M2 | 75.000 Euro

Shitet dyqan, 52 M2, i paisur me linje 3 fazore, i rivleresuar, i pershtatshem per klinika ,zyra , njesi shitje te llojeve te ndrysme. Me hipoteke

Botuar më 21/07/2018
75.000,00 euro

ZOGU I ZI, PERBALLE ME RING CENTER,

ngjitur me NBG, Universiteti Logus Albania Colege School, | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera Parukeri Klaudia, e kompletuar totalisht, sip, 20 M2, mundesisht te kene liçence per ushtrimin e pozicionit dhe eksperience, pranojme edhe dy persona parukiere/estetiste. Çmimi

Botuar më 21/07/2018
15.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT 20 M2

KRYQEZIMI I RR."4 DESHMORET" | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambient, 20 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire. I pershtatshem per Zyre, Dentist, Parukeri, Rrobaqepsi, Servis, etj. Me afat te gjate. Çmim i arsyeshem.

Botuar më 21/07/2018
15.000 leke

KODRA E DIELLIT

tirane | 175 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambient dyqani me siperfaqe te madhe, fasade xhami dhe mundesi reklamimi, buze rruge, i pershtatshem per cdolloj biznesi, 175 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
60.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

tirane | 175 M2 | 139.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, me fasade xhami, me hipoteke, 175 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 20/07/2018
139.000,00 euro