Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. IBRAHIM RUGOVA

ngjitur me Sky Tower | 150 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera dyqan (godine 2 kateshe), 150 M2, i pershtatshem per cdo lj biznesi.

Botuar më 29/11/2020
1.800,00 euro

SELVIA, RRUGA E DIBRES

prane Gjimnazit Partizani | 100 M2 | 80.000 Leke

Selvia, prane Gjimnazit Partizani, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 100 m2, kati 0 ne pallat te ri. Dyqani ofron mundesi te mire reklamimi pasi posedon fasade xhami dhe ndodhet ne zone te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare. Dyqani eshte open space, ka tualet, dhe mund te sherbej kryesisht per depo magazinimi, parukeri, klinike dentare, etj.Jepet me qera 80000 Lek ne muaj., 100 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2020
80.000 leke/muaj

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 28/11/2020
66.500,00 euro

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 28/11/2020
66.500,00 euro

PAZARI I RI

prane Sheshit Avni Rustemi | 100 M2 | 700 Euro

Pazari i Ri, jepet me qera Dyqan, bosh, siperfaqe 100 m2, open space, 2 tualete, fasade xhami, mundesi reklamimi, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare.Jepet me qera 700 euro ne muaj., 100 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
700,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Gjykates se Larte | 175 M2 | 1.500 Euro

Rruga Myslym Shyri, prane Gjykates se Larte, jepet me qera Ambjent per Dyqan, siperfaqe 175 m2, kati i 2. Ambjenti ndodhet ne nje zone kyesisht te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare si klinike, showroom, qender estetike etj, e gjitha me fasade xhami, me tualet.Jepet me qera 1.500 euro ne muaj., 175 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
1.500,00 euro/muaj

BULEVARDI BARJAM CURRI

perballe Ures se Tabakeve. | 66 M2 | 75.000 Leke

Bulevardi Bajram Curri, perballe Ures Tabakeve, jepen me qera dy ambjente, kryesisht per Dyqane, siperfaqe 66 m2 secila, hyrje me vehte, kati i 1 buze rruge. Ambjentet ofrojne lehtesi sherbimi dhe mundesi te mire reklamimi pasi posedojne fasade xhami, dhe me nga dy tualete secili ambjent.Jepen me qera 75.000 Lek ne muaj., 66 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2020
75.000 leke/muaj

NGJITUR ME GJIMNAZIN PETRO NINI

jepet | 5 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 5 M2

Botuar më 28/11/2020
22.000 leke

RR. BABE REXHA

mbrapa qendres Globe | 42 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet dyqan, bodrum, 42 M2, me hipoteke

Botuar më 28/11/2020
3.500.000 leke

RRUGA : VASO PASHA

ne kryqezim rruga : vaso pasha dhe rruga : abdyl frasheri | 60 M2 | 390.000 Euro

Shitet dyqan, 60 M2, kati 1, 1 banjo, aktualisht sallon parukerie

Botuar më 28/11/2020
390.000,00 euro
)