Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 09/07/2018
230.000,00 euro

TEK SHKOLLA AT ZEF PLLUMI

afer | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke/muaj

TEK SHKOLLA VASIL SHANTO,

ne zone te mire | 22 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 22 M2, i pershtatshem per dyqan ushqimor

Botuar më 17/07/2018
17.000 leke

NE QENDER TE TIRANES

Prane Hotel Plazza | 49 M2 | 115.000 Euro

Shitet dyqan . Kati perdhe. Me vetrate xhami te te dyja krahet. Aktualisht I dhene me qira me vleren 400 Euro / muaj, 49 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 17/07/2018
115.000,00 euro

PRANE RR. "MYSLYM SHYRI",

rruge kryesore, | 30 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 30 M2, me kondicioner, sistem aspirimi, tavane te varur, I pershtatshem per zyra.

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke

NE TIRANE TE RE, RR. "IRFAN TOMINI",

pallati i ri Myzeqeja, pas shkolles "26 Nentori", | 17 M2 | 28.000 Euro

Shitet ambient, 17 M2, 1 banjo, kushte bashkohore, aktualisht ne pune si Foto Studio. Me hipoteke, kontrate uje dhe drita. Punime cilesore, bosh.

Botuar më 17/07/2018
28.000,00 euro

LAPRAKE,

mbrapa klinikes Globe, | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet dyqan, 40 M2, me hipoteke

Botuar më 17/07/2018
40.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN DARK

buz rruge kryesore, afer ish ATSH | 40 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan i rikonstruktuar totalisht me punime extra dhe shume cilesore, tavane te varur me spote, fasad xhami nga rruga, cepen automatik, ( 32 m2 me Hipotek Njesi ) plus verande 20 m2 me tualet, kondicioner, 40 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/07/2018
160.000,00 euro

OKAZION KOMBINAT

tek gjimnazi Myslym Keta, buze rruge dhe trotuari | 72 M2 | 48.000 Euro

Shitet dyqan, ( 60 me Hipoteke ), me punime gipsi, system aspirimi, nje salle e madhe, salle tjeter me e vogel, 2 tualete me dy hyrje, verand perpara, 72 M2, kopesht, Shitet per arsye emigrimi. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/07/2018
48.000,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE 131, MBRAPA MATERNITETIT

Mbrapa maternitetit | 78 M2 | 280 Euro

I pershtatshem per te gjitha, 78 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 17/07/2018
280,00 euro/muaj

RR. “DURRESIT”,

perballe ambasades Jugosllave, | 47 M2 | 125.000 Euro

Shiten 2 dyqane ngjitur me njera-tjetren, sip. totale, 47 M2, me hipoteke. Aktualisht te dhene me qera.

Botuar më 17/07/2018
125.000,00 euro