Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQANE ME QERA - RR. DURRESIT

perballe Kafe Flora | 30 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi, 30 M2, 1 banjo, i pershtatshem per zyre, fizioterapi, manikyr-pedikyr, exchange etj

Botuar më 02/10/2023
45.000 leke

DYQANE NE SHITJE - STADIUMI DINAMO, RRUGA KOMUNA E PARISIT

Perballe Peshkut te Eger | 64.09 M2 | 352.000 Euro

Shitet dyqan, 70 m 2 (64.09 e brendshme).Me dy hyrje dalje ne te dy anet e pallatit, 64.09 M2, 2 ambjente, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
352.000,00 euro

SHITET DYQAN 21 DHJETORI

NE FUND TE RRUGES NDRE MJEDA | 30 M2 | 60.000 Euro

DYQAN I RI ME HIPOTEKE AMJENT HAPESIRE PER CDO LLOJ BIZNESI NE NJE ZONE TE MIRE TE TIRANES ME DOKUMENTE TE RREGULLTA, 30 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
2.000,00 euro/m²

JEPET DYQAN ME QERA PRANE CASA ITALIAS

BUZE RRUGE POSHTE TERMINALIT VERI JUG | 35 M2 | 200 Euro

PER CDO LLOJ BIZNESI, 35 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
200,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN MINE PEZA

PRANE QENDRES | 10 M2 | 220 Euro

BUZE RRUGE KRYESORE.PER TABAKINO,ESTETIK,TNONJ ,REKLAMA,AGJENSI ETJ, 10 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
220,00 euro

JEPET ME QERA DYQAN QENDER

PRANE SHKOLELS SELMAN TAFAJ | 28 M2 | 40.000 Leke

ABJENT I PERSHTATSHEM PER ZYRE POR EDHE PER BIZNES TJETER PARUKERI,THONJ,PER AGJENSI ETJ, 28 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, DYQANI NDODHET MBRAPA PIACES NE VEND KYC QE AKSESOHET SHUME KOLLAJ NE TE KATER ANET ME RRUGET KRYESORE BULEVARD I RI,MINE PEZA,SHKOLLA DE RADA ,QENDER KUDO

Botuar më 02/10/2023
40.000 leke

SHITET DYQAN TEK KPMPLEKSI PRESTIGJ

KOMPLEKSI XHENER DY ME HIPOTEKE | 118.3 M2 | 212.940 Euro

ME QERA 1000 EURO JEPET DHE SHITET, 118.3 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo

Botuar më 02/10/2023
1.800,00 euro/m²

DYQAN PER QIRA - NE RRUGEN "FORTUZI"

AFER MINISTRISE SE DREJTESISE | 322 M2 | 1.700 Euro

Ambient biznesi 1 kat + bodrum per qira me siperfaqe totale 322 m2. Organizohet nga oborri i cili është i gjithi i mbuluar me cati (një pjesë me soletë betoni dhe pjesa tjetër me cati druri). Kati perdhe i cili është ambient shum i madh open space, tualeti. Bodrumi i cili ka 3 ambiente te shfrytezueshme dhe tualeti.Cmimi është neto., 322 M2

Botuar më 02/10/2023
1.700,00 euro/muaj

SHITET DYQAN ( GJYSEM BODRUM ) NE BLLOK 66.000 €

. | 54 M2 | 66.000 Euro

Bllok, Shitet Dyqan ( gjysem bodrum ) ne pallat egzistues, sip 54.2 m2 ne total, sip 46.2 m2 me hipotek plus depo 8 m2, parket, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Cmimi 66.000 €, 54 M2

Botuar më 02/10/2023
66.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE - RRUGA “ANDON ZAKO CAJUPI”

AFER ZONES SE BLLOKUT | 32 M2 | 55.000 Euro

Dyqani në shitje me sipërfaqe totale 32 m2, gjysem bodrum, me dy hyrje, nga rruga kryesore si dhe nga mbrapa nderteses. Përbëhet nga 1 ambient, korridor dhe tualet. Eshte i rikonsruktuar, rifiniturat janë shumë të mira dhe i pajisur dhe me sistem kondicionimi. Ambienti është i përshtatshëm për zyre dhe aktivitete të tjera biznesi.Aktualisht i dhene me qira.Me certifikatë pronësie., 32 M2

Botuar më 02/10/2023
55.000,00 euro
)