Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOKU VASIL SHANTO

Blloku Vasil Shanto | 80 M2 | 500 Euro

Në Tiranë tek Blloku Vasil Shanto jepet me QERA Dyqan me sipërfaqe 80 m2. Dyqani n...

Botuar më 29/05/2023
500,00 euro/muaj

*KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 260 M2 | 910.000 Euro

Okazion!! Shitet Ambjent Biznesi(Dyqan) te Kompleksi Arlis, Square 21.Organizimi:Ambjent Open Space dhe tualete.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 260 M2, Disponon Certifikate Pronesie.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 30/05/2023
910.000,00 euro

*KOMPLEKSI ARLIS, SQUARE 21

Rruga e Kavajes | 85 M2 | 297.500 Euro

Okazion!! Shitet Ambjent Biznesi(Dyqan) te Kompleksi Arlis, Square 21.Organizimi:Ambjent Open Space dhe 1 tualet.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 85 M2, Disponon Certifikate Pronesie.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 30/05/2023
297.500,00 euro

* RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 135 M2 | 1.000 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Dyqan) me vendodhje te Rruga e Elbasanit.Organizimi:2 ambjente e cila nje pjese e dyqanit eshte dublex,1 tualet.Dyqani ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Dyqani mund te perdoret per;Zyra te ndryshme,Magazinim Farmaceutik,Bar-kafeFast-food etj., 135 M2, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 30/05/2023
1.000,00 euro

* 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 47 M2 | 300.000 Euro

Shitet Ambjent Biznesi(Dyqan) Open Space me vendodhje te Rruga e Kavajes.Dyqani ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Dyqani ka investime ekstra.Disponon Certifikate Pronesie.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 47 M2, 1 banjo

Botuar më 30/05/2023
300.000,00 euro

JEPET ME QERA DYQANI NE ASTIR

RRUGA LONI LIGORI | 104 M2 | 35.000 Leke

Ose shitet per 1200 euro/m2, 104 M2

Botuar më 30/05/2023
35.000 leke/muaj

KINOSTUDIO

KINOSTUDIO | 30 M2 | 270 Euro

Dyqan me qera ne Kinostudio (ID BD21410) TiraneNe Kinostudio, tek stacioni i fundit i kinostudios, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 30 m2, kati i 1 (me disa shkalle lart), buze rruge kryesore, me fasade xhami, 1 tualet. j.m.Tarife sherbimi agjensie gjysem qerajeKerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe nje muaj garanciJepet me qera 270 euro/muaj, 30 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 30/05/2023
270,00 euro/muaj

~ KOMPLEKSI SQUARE 21

OKAZION 3500 EURO M2!!!SHITET DYQAN TE KOMPLEKSI SQUARE 21 | 85 M2 | 297.500 Euro

OKAZION!!! Shitet dyqan komercial me vendodhje te Kompleksi Arlis, Square 21.Dyqani eshte me siperfaqe 85 m2.Organizohet ne:Ambjent Open Space~Tualet.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Kompleksi Arlis 21 eshte nje nga komplekset me punime shume cilesore.Kompleksi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes., 85 M2, Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Disponon Certifikate Pronesie.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 30/05/2023
297.500,00 euro

RR NAIM FRASHERI,PRANE MOZAIKUT TE TIRANES

Tek drejtoria e sigurimeve shoqerore | 60 M2 | 40.000 Leke

Ne rruge kryesore,me nje sip 60m,pallat ri.me fasade 4.5m,e pershjtatshme per cdo lloj biznesi., 60 M2, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj

DYQANE NE SHITJE - RR KAVAJES PRANE KISHES KATOLIKE

rr mujo ulqinaku | 55 M2 | 82.000 Euro

Dyqan ne pallat te ri ,eshte i ndare edhe ne 2 dyqane qe mund te perdoren ashtu ose ne nje te vetem.me hipoteke., 55 M2, totali i kateve 8, 2 banjo, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
82.000,00 euro

DYQAN NE SHITJE - RR FROSINA PLAKU MBAS HOTEL MONDJALIT PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI

ne kompleks te ri | 65 M2 | 120.000 Euro

Lokal ne gjendje pune i mobiluar dhe me nje klientele te perhershme.investim perfekt.ka edhe verande me tavolina jashte., 65 M2, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
120.000,00 euro
)