Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DYQAN ME QERA! - KOMBINAT,

STACIONI I FUNDIT I KOMBINATIT, buze rruge kryesore, | 80 M2 | 50.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
DYQAN ME QERA! - KOMBINAT,, STACIONI I FUNDIT I KOMBINATIT, buze rruge kryesore,, 80 M2, 50.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera ambjent me sip. 80m². I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, me 2 tualete dhe punime cilesore. Ka funksionuar si klinike dentare, 80 M2

50.000 leke

Botuar më 14/01/2022

Telefon
)