Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SUPER CMIM! RRUGA DON BOSKO

kullat e Vizion + | 105 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 105 M2, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/01/2019
2.500,00 euro

PRANE RRUGES "MYSLYM SHYRI",

pallati tek Inter Sporti | 90 M2 | 530 Euro

Jepet me qera vetem per biznes ap.3+1, 90 M2, kati 1, I pershtatshem per sherbime te ndryshme

Botuar më 23/01/2019
530,00 euro

TEK TELEFERIKU

perballe BunkArt | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, 100 M2, i ndare ne dy ambjente me sip. 50m² secili. Ne proces hipotekimi

Botuar më 23/01/2019
120.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

tek Vizion + | 105 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 105 M2, 1 banjo, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 23/01/2019
2.500,00 euro

HOTEL DIPLOMAT

Vasil shanto, 5 metra larg rruges kryesore sulejma delvina. | 45 M2 | 50.000 Leke

Jepet dyqani me qera kati 0 shume i pershtashem per: klinik dentare, zyra te ndryshme, minimaeket, bulmetore,parukeri etj,,,,,, 45 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
50.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Komuna | 50 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2

Botuar më 22/01/2019
35.000 leke/muaj

RR. "KAVAJES”

tek ish fusha e zeze, | 63 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambient, 63 M2, + 136m² oborr i mbuluar. I pershtatshem per lokal, zyre ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 22/01/2019
60.000 leke

MINSTO MAME

shitet | 42 M2 | 45.000 Euro

Dyqan, 42 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 22/01/2019
45.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

Rr. Petro Nini Luarasi | 29.9 M2 | 35.000 Euro

Dyqani ndodhet ne Rrugen "Petro Nini Luarasi" dhe pozicionohet ne katin 0 ne nje bllok pallatesh te reja. Siperfaqja totale e tij eshte 29.2 m2 dhe organizohet nga dhoma kryesore open space dhe 1 tualet. Aktualisht dyqani funksionin si berberhane, por eshte i pershtatshem edhe per aktivitete e biznese te tjera apo maganize. Vendndodhja e ambientit te siguron akses direkt ne rruget kryesore., 29.9 M2, 1 banjo

Botuar më 22/01/2019
35.000,00 euro

TEK ZOGU ZI PERBALL RING CENTER

20m larg unazes, me pamje nga unaza | 56 M2 | 405 Euro

Jepet me qera Dyqan kati 1, verand, kondicioner, aspirim, bosh, i pershtatshem per cdo lloj biznesi si: Noteri, Agjensi, Zyra, Stomatolog, Dyqan Telefonash,PC ose produktesh te ndryshme, etj. Cmimi pa taks, 56 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 22/01/2019
405,00 euro