Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DRYMADHES

Ne Dhermi | 80 M2 | 1.000.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Dyqane
Drymadhes, Ne Dhermi, 80 M2, 1.000.000 leke i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera dyqan me ambjent te brendshem, 80 M2, dhe ambjent i jashtem 100m², i pershtatshem per fast-food, kreperi, piceri etj. Qera sezonale

1.000.000 leke

Botuar më 15/04/2019

Telefon