Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BUZE RRUGES "MUHAMET GJOLLESHA"

prane kryqezimit te inxhinierise te ndertimit | 240 M2 | 960000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Dyqane
Buze rruges "Muhamet Gjollesha", prane kryqezimit te inxhinierise te ndertimit, 240 M2, 960.000 euro
Përshkrim

Shitet dhe jepet me qera lokal super luksoz.I sapo rikonstruktuar.Ne nje nga zonat me te mira per biznes.Me fasade 15 m ne rruge.Siperfaqja 240 m2-ne shitje 4000 Eurto/m2,qera mujore 4000 Euro( detyrimet i paguan qiramarresi).E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Qender ,fare prane kafe "Flora", 240 M2

4.000,00 euro/m²

Botuar më 11/10/2019

Telefon
Email
)