Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21-DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 40 M2 | 280 Euro

Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet me qira dyqan 40 m2. Dyqani ndodhet ne kullen 1 ne katin 0. Hapesira e brendshme eshte open space. Dyqani do te pershtatej shume mire per nje parukeri, berber shop, Rrobaqepesi, dhe cdo lloj sherbimi tjeter., 40 M2, 1 banjo, Kontaktoni tani per ta pare dyqanin nga afer: +355696447247

Botuar më 28/02/2020
280,00 euro/muaj

RR. "MYSLYM SHYRI",

buze rruge Myslym Shyri, prane ish kinema Dajtit | 40 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 40 M2

Botuar më 28/02/2020
150.000 leke

RR. MISTO MAME

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
52.500,00 euro

TEK FABRIKA E MIELLIT

prane birra Tirana | 9 M2 | 13.500 Euro

Shitet dyqan, 9 M2, dokumenta te rregullta hipotekore. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 28/02/2020
13.500,00 euro

BLV ZOGU I

afer Fakultetit te shkencave | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ose shitet dyqan, 35 M2, i pershtatshem per magazine, zyram dentist etj. Qeraja

Botuar më 28/02/2020
20.000 leke

RRUGA KAVAJES

ne kryqezim me Rr. Ndre mjeda, 500 m me poshte 21 Dhjetorit | 135 M2 | 175.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, kati 2, 1 banjo, (jo Agjenci).fasade xhami, prej 15 -vitesh funksionon si Kend-lojrash per femije + Kafe

Botuar më 28/02/2020
175.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

ngjitur me Kmy | 60 M2 | 29.000.000 Leke

Shitet njesi 1+1, 60 M2, kati 1, i pershtatshem per biznes privat.

Botuar më 28/02/2020
29.000.000 leke

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 900 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoqata te huaj, kolegj turk, zyra te ndryshme, azil , kopesht, shkolla private., 220 M2, Parkim per 60 makina, e rrethuar me kangjella, me uje 24h, sistem kamerash, me dy hyrje dalje, secila me vehte. Ju lutem kontaktoni ne viber/whatsapp 00447737707947. Secili kate

Botuar më 28/02/2020
900,00 euro/muaj

RR. ABDYL FRASHËRI

prane Librit universitar | 70 M2 | 370 Euro

Jepet me qera ambient, 70 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: e re, studio, e rregulluar në mënyrë bashkohore, me vepra arti dhe piktura, telefon, kondicioner, uje 24h, ka qënë përdorur për zyra avokatie dhe organizata

Botuar më 28/02/2020
370,00 euro

RR URANI PANO

pas VEVE Center ne qender | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, verande, bosh, ambjenti ka edhe linje 3 fazore, i pershtatshem per disa lloje biznesesh apo zyra

Botuar më 28/02/2020
400,00 euro/muaj
)