Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALLE SHKOLLES PETRO NINI

afer shkolles Deshmoret e Lirise | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 22/02/2020
25.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET,

ne kryqezim | 16 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, kati 1, bosh, jepet per aktivitete te ndryshme

Botuar më 22/02/2020
15.000 leke

ISH FABRIKA E MIELLIT,

Rruga Aleko Skali | 50 M2 | 200 Euro

Ambient ideal per biznes si dyqan, lokal zyra etj.Ambienti ka hyrja nga te dyja anet e saj te cilat jane lehtesisht te aksesueshme, 50 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 8, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire, Ambienti eshte nje siperfaqe e gjitha, me my porta aksesi. dhe parkimi te secila port.Per shitje 50000 Euro.

Botuar më 22/02/2020
200,00 euro/muaj

RR. “BESIM FAGU”,

buze rruge, tek kryqezimi lavazhit, 300 m poshte spitalit 2 Amerikan | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 90 M2, ambient i rregulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, farmaci, klinika mjekesore te ndryshme, banka, furre buke, etj. Cmim provizore

Botuar më 22/02/2020
35.000 leke

OKAZION!! UNAZE E RE, BUZE RUGES KRYESORE,

pallati i Big Market, | 70 M2 | 83.000 Euro

Shitet ambient biznesi, 70 M2, kati II, aktualisht me qera me kontrate 5 vjecare 40.000 leke ne muaj. Me hipoteke te rregullt. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose WhatsApp ne:

Botuar më 22/02/2020
83.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Prane ish godines se tatimeve | 58 M2 | 40.000 Leke

Dyqan ne katin e pare te pallatit tek rruga Labinoti prane rruges se Elbasanit, ideale per ushtrim biznesi si klinike dentare, zyra te ndryshme apo magazine,e pajisur me dy qepena te medhenj dhe hyrje edhe nga shkalla e pallatit, 58 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
40.000 leke

RRUGA ANDON ZAKO CAJUPI, AFER CONAD

MBRAPA DREJTORISE SE PERGJITHSHME TE TATIMEVE | 78 M2 | 312.000 Euro

Shitet dyqan, 78 M2, me certifikate pronesie. Aktualisht e dhene me qera

Botuar më 21/02/2020
312.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

tek Bar Ikona | 157 M2 | 220.000 Euro

Shitet dyqan, 157 M2, kati 1, 1 banjo, bodrum, bosh

Botuar më 21/02/2020
220.000,00 euro

YZBERISHT PALLATI BIG MARKET

Yzberisht Pallati Big Market | 132 M2 | 155.000 Euro

Ne Tirane, ne Yzberisht pallati i Big Market SHITET dyqan me siperfaqe totale 132,5 m2 bashke me garazhdin me siperfaqe totale 37,5 m2 . Dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. Eshte i pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 155.000 euro (perfshire garazhdi)Per cdo informacion kontaktoni Cel. 0684109062,E-mail.onlineprona@gmail.com, 132 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 1 banjo, depo, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2020
155.000,00 euro

TEK ASTIRI

afer kafe Artistit | 15 M2 | 100 Euro

Jepet me qera dyqan, 15 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/02/2020
100,00 euro/muaj
)