Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "KONGRESI I MANASTIRIT",

tek Oxhaku | 92 M2 | 30.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera dyqan, 92 M2, 1 banjo, bosh, i ndare ne 2 ambiente. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Botuar më 06/08/2020
30.000 leke/muaj

TEK KOMPLEKSI PANORAMA

Tek Kompleksi Panorama | 80 M2 | 500 Euro

Ne pallat te ri, jepet Dyqan me qera , siperfaqe 80 m², kati 0, fasad xhami per mundesi reklamimi, tualet. Dyqani eshte i pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, butik rrobash, farmaci, market, agjensi te ndryshme etj., 80 M2, Property ID : 4271431 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
500,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

buze rruge kryesore | 32 M2 | 270.000 Euro

Shitet dyqan, 32 M2, kati 1, 1 banjo, me hipoteke. Shitet nga vete pronari

Botuar më 06/08/2020
270.000,00 euro

BUZE RRUGES MUHAMET GJOLLESHA, TEK ZOGU ZI,

perballe me Ring Center, ne kend pallati me fasade xhami 8m² | 60 M2 | 460.000 Euro

Shitet ambient 2-katesh (shitet bashke ose i ndare ne varesi te kerkeses), sip. per secilin kat, 60 M2, kati 1, me shkalle nga brenda. Dokumenta te rregullta, me 2 çertifikata pronesie. Shitet kati I me çmim 5.200 E/m² dhe kati II me çmim 2.500 E/m². Ose komplet ambienti 2-katesh

Botuar më 06/08/2020
460.000,00 euro

ZOGU I ZI

perballe me Ringun, poshte noteri Erjon Bardhi | 50 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2

Botuar më 06/08/2020
1.500,00 euro

RR. TEODOR KEKO

Unaza e re, perballe me karburant Kastrati, buze rruge | 91 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 91 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, pershtatet per cdo lloj aktiviteti (zyra etj)

Botuar më 06/08/2020
400,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

TEK TREGU INDUSTRIAL (brenda ne treg) | 10 M2 | 20.000 Euro

Shitet dyqan, 10 M2, Aktualisht ne gjendje pune si biznes shumice - pakice

Botuar më 06/08/2020
20.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga : Bill Klinton dhe theothor ruzveld | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, 60 M2, Dyqan i ri i pa dhene me pare

Botuar më 05/08/2020
350,00 euro/muaj

BLV. "ZOG I",

tek qendra tregetare Tirana | 45 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet dyqan, 45 M2, me hipoteke,

Botuar më 05/08/2020
13.000.000 leke

RR. 4 DESHMORET

para shkolles me te njejtin emer | 70 M2 | 140.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te ri, 70 M2, me certifikete pronesie

Botuar më 05/08/2020
140.000,00 euro
)