Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DIBRES”

mbrapa Medreses, 10m nga rruga kryesore, prane furre buke Suaj, me fasad xhami nga rruga kryesore, | 43 M2 | 58.000 Euro

Shitet dyqan, 43 M2, kati I, me tend, kondicionim, me tualet, me hipoteke. Aktualisht...

Botuar më 14/02/2019
58.000,00 euro

RR E KAVAJES

prane Condor Center | 135 M2 | 185.000 Euro

Shitet dyqan, 135 M2, kati 2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kondicionim dhe aspirim qendror + kondicioner kollone, me nje fasade prej 19 m

Botuar më 19/02/2019
185.000,00 euro

RR.JORDAN MISJA, PALLATI BESA R, H.1

Tek Xhamia | 40 M2 | 60.000 Euro

Dyqan/Lokal, per momentin ne gjendje pune si rrobaqepesi. Me kushte bashkohore moderne, 40 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke dhe certifikate pronesie

Botuar më 19/02/2019
60.000,00 euro

MEDRESE

Kryqezim i rruges Dibres me rrugen Riza Cerova (30 m larg Rruges se Dibres) | 52 M2 | 52.000 Leke

Jepet me qera ambjent per dyqan, zyre, sherbime te ndryshme, per cdo lloj biznesi, 52 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me fasade xhami

Botuar më 19/02/2019
52.000 leke/muaj

MISTO MAME

kati perdhe | 250 M2 | 500.000 Euro

Shitet dyqan duke filluar, 250 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 19/02/2019
500.000,00 euro

MEDRESESE

30 m larg Rruges Dibres - ne kryqezim e Rr Dibres me Rr Riza Cerova | 110 M2 | 104.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 110 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, mundesi ndarje, me dy hyrje qe mund te perdoret si nje ambjent i vetem ose mund te perdoret si dy te ndara sipas deshires

Botuar më 19/02/2019
104.000 leke/muaj

MISTO MAME

kati perdhe | 250 M2 | 5 Euro

Jepen me qera ambiente rreth, 250 M2, Cmimi plus tatim fitimi (15%).

Botuar më 19/02/2019
5,00 euro/m²

SELITE

prane Universitetit Marlin Barleti | 15 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 15 M2

Botuar më 19/02/2019
14.000 leke

TEK SHKOLLA VASIL SHANTO,

ne zone te mire | 20 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, i pershtatshem per dyqan ushqimor

Botuar më 19/02/2019
18.000 leke

TEK LIQENI THATE,

ne pallat te ri, buze rruge, | 60 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 60 M2, tualet. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 19/02/2019
40.000 leke

RR."BABE REXHA"

mbrapa Globe | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera dyqan, 60 M2, 1 banjo, 2 kondicioner, kamera

Botuar më 19/02/2019
400,00 euro