Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET DYQAN ME CMIM OKAZION! RR. DIBRES, 200M MBI VILA GOLD, PERBALLE BIG MARKET,

buze rruge kryesore, | 23 M2 | 160.000 Euro

Shitet dyqan, 23 M2, 2 banjo, i ndare ne dy dyqane njeri 14m dhe tjetri 9m. i pershta...

Botuar më 25/10/2021
160.000,00 euro

SELVIA

Selvia | 40 M2 | 280.000 Euro

Tek Selvia shitet Dyqan me siperfaqe 40 m², ne certifikate pronesie 40 m2 aktualisht i dhene me qera 900 euro ne muaj neto.Çmimi : 280.000 €. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit, 40 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
280.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 110 M2 | 650.000 Euro

Tek Myslym Shyri shitet Dyqan me siperfaqe 110m², ne certifikate pronesie 110 m2 aktualisht i dhene me qera 1100 euro ne muaj neto.Çmimi : 650.000 €. Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit, 110 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
650.000,00 euro

DYQAN ME QERA TEK LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 4271680)

Liqeni i Thate, Rr. Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan dublex pallat te Ri, siperfaqe 100 m², kati 0, dyqani eshte i organizuar ne 2 kate, ku kati i pare organizohet ne 2 ambiente te ndare me gips, 1 tualet, kati i 2 organizohet ne 2 ambiente tjera dhe 1 tualet, te gjitha jane te shtruar me parket, ka mundesi ndarje sipas kerkeses, buze rruge kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Jepet me qera 600 Euro, 100 M2, Property ID : 4271680 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

OKAZION KLERINGU, DYQAN NE SHITJE NE ALI DEM TEK RR. IDRIZ DOLLAKU NE TIRANE (ID 4171296)

OKAZION KLERINGU, Ali Dem ne rrugen Idriz Dollaku | 138.84 M2 | 166.608 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 138.84 m² total me hipoteke, kati 0 (perdhe), fasade xhami, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Shitet 1250 Euro/m², total 166.608 Euro, 138.84 M2, Property ID : 4171296 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
166.608,00 euro

DYQAN ME QERA TEK RRUGA JORDAN MISJA(ID 4271681)

Tek rruga Jordan Misja, prane Hotel Prestigj | 167 M2 | 2.500 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqe 167 m², ndodhet ne katin perdhe, pallat i ri ndertim i vitit te fundit, me fasade xhami nga te dyja anet, e ndare ne ambiente por qe mund te behet dhe open space, tualet, e pershtatshme per biznese te ndryshme(supermarkete, call center, banka, kancelari etj.)Cmimi 2500 euro, 167 M2, Property ID : 4271681 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
2.500,00 euro

AMBJENT ME QERA RR. "KONGRESI MANASTIRIT",

50m mbi shkollen Çajupi, p. 69, buze rruges kryesore | 52 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent per dyqan, 52 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent i rregulluar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 27/10/2021
40.000 leke

DYQAN ME QERA TEK LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 4271680)

Liqeni i Thate, Rr. Hamdi Sina | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan dublex pallat te Ri, siperfaqe 100 m², kati 0, dyqani eshte i organizuar ne 2 kate, ku kati i pare organizohet ne 2 ambiente te ndare me gips, 1 tualet, kati i 2 organizohet ne 2 ambiente tjera dhe 1 tualet, te gjitha jane te shtruar me parket, ka mundesi ndarje sipas kerkeses, buze rruge kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.Jepet me qera 600 Euro, 100 M2, Property ID : 4271680 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
600,00 euro

AMBJENTE ME QERA - KOMBINAT

Prane ambulances 6 | 40 M2 | 230 Euro

Jepet me qera ambient per biznes, dy katesh, i investuar me cdo gje te re, instalime nga e para, kondicionere, i pershtatshem per parukeri, ambient laboratori dhe aktivitete te ndryshme, 40 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
230,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA RR. E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4271300)

Dyqan me qera Rr. E Dibres prane Hotel Stela ne Tirane (ID 4271300) | 20 M2 | 170 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 20 m², kati perdhe, e rikonstruktuar totalish, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepet me qera 20.000 Leke, 20 M2, Property ID : 4171300 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
170,00 euro

MEDRESE

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE 5 MAJI | 400 M2 | 440.000 Euro

Shitet ambjent komercial me vendodhje Rr.5 Maji Medrese.Ambjenti ka siperfaqe 400. Ambjenti ndodhet ne katin e pare banim.Mund te perdoret per restorant,bar,klinike,zyra,etj.Kompleksi eshte ndertim i ri i vitit 2020-2021.Fasad xhami 57 m2 lartesia 3.3m.Ka termoizolim dhe izolim per akustiken Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Per me shume detaje na kontaktoni.SIP, 400 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
440.000,00 euro
)