Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BLLOK

buze rruge | 320 M2 | 4.500 Euro

Bllok, buze rruges kryesore, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 280 m2, plus 40 m2 magazine dhe dhome frigoriferike. Ambienti ofron mundesi te mire per biznes pasi ndodhet fare prane buze rruges kryesore, si dhe ka edhe 100 m2 parking privat.Jepet me qera 4500 euro ne muaj, i diskutueshem., 320 M2, 2 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 04/12/2020
4.500,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

prane Kompleksit Kika | 115 M2 | 1.200 Euro

Komuna e Parisit, prane Kompleksit Kika, jepet me Dyqan, siperfaqe 115 m2. Ambienti aktualisht funksionon si lokal sport bar, por mund te sherbej dhe per tipologji te ndryshme tregtare. Ambienti ofron mundesi te mire reklamimi per nga pozicionimi i mire i zones ku ndodhet.Jepet me qera 1200 ne muaj., 115 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/12/2020
1.200,00 euro/muaj

BLLOK

rruga Ismail Qemali | 144 M2 | 1.000.000 Euro

Bllok, Rruga Ismail Qemali, shitet Dyqan, siperfaqe 144 m2 me dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ambienti ndodhet ne nje zone te preferueshme per tipologji te ndryshme tregtare, pasi ofron mundesi te mire reklamimi per nga zona ku ndodhet.Çmimi i shitjes 1000000 euro., 144 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/12/2020
1.000.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL BUZE RRUGE TEK MYSLYM SHYRI

MYSLYM SHYRI | 25 M2 | 500 Euro

Jepet ambjent biznesi me qira buze rruge ne Myslym Shyr. Ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe ndodhet ne katine 0 . Ambienti eshte i investuar totalisht dhe jepet me qera sic pasqyrohet ne foto( opsionale). Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi., 25 M2, 2 ambjente, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 04/12/2020
500,00 euro/muaj

ASTIR

afer bar Oslos | 42 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 42 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 04/12/2020
20.000 leke/muaj

OKAZION!!!! RRUGA E KAVAJES, ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rruga Babe Rexha, kompleksi Kristal 2 | 71 M2 | 10 Euro

Jepen me qera 3 dyqane, ngjitur me njeri tjetrin, 137m², 46m² dhe i fundit, 71 M2, lartesia 5m, secili me tualet. Te pershtatshme per cdo lloj biznesi. jepen ose vec e vec ose nje siperfaqe e tere

Botuar më 04/12/2020
10,00 euro/m²

ALI DEMI

Ali Demi | 20 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan gati per pune, 20 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 04/12/2020
30.000 leke/muaj

SHKOLLA 1- MAJ (BUZE RRUGE)

Rr. Ali Demi (ne FILLIM), BUZE TROTUARI | 20 M2 | 30.000 Leke

Jepet me QERA dyqan, 20 m2, teresisht i rikonstruktuar me fasade xhami dhe qepen elektrik. Dyqani ndodhet BUZE TROTUARIT RRUGE KRYESORE, ngjitur me KANCELARI INFINITI, 20 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, (nuk BASHKEPUNOJ me AGJENCI)

Botuar më 04/12/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Rruge kryesore | 126 M2 | 350.000 Euro

I pershtatshem per biznese per ndryshme, mundesi e mire investimi, 126 M2, 2 banjo

Botuar më 04/12/2020
350.000,00 euro

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA MBRAPA ISH-EKSPOZITES ID-1013

ISH EKSPOZITA | 104 M2 | 500 Euro

Jepet ambjent biznesi me qira mbrapa ish-Ekspozites, shume afer Myslym Shyrit. Ka nje siperfaqe prej 74m2+40m2 ambient i jashtem. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte me fasade xhami. Ambienti ka sistem ngrohje me kondicioner. Eshte i ndare ne 2 amiente dhe ka tualet. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi., 104 M2, 3 ambjente, totali i kateve 8, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 04/12/2020
500,00 euro/muaj
)