Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZOGU I ZI, PERBALLE ME RING CENTER,

ngjitur me NBG, Universiteti Logus Albania Colege School, | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera Parukeri Klaudia, e kompletuar totalisht, sip, 20 M2, mundesisht te kene liçence per ushtrimin e pozicionit dhe eksperience, pranojme edhe dy persona parukiere/estetiste. Çmimi

Botuar më 21/07/2018
15.000 leke

JEPET ME QERA AMBIENT 20 M2

KRYQEZIMI I RR."4 DESHMORET" | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambient, 20 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire. I pershtatshem per Zyre, Dentist, Parukeri, Rrobaqepsi, Servis, etj. Me afat te gjate. Çmim i arsyeshem.

Botuar më 21/07/2018
15.000 leke

KODRA E DIELLIT

tirane | 177 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambient dyqani me siperfaqe te madhe, fasade xhami dhe mundesi reklamimi, buze rruge, i pershtatshem per cdolloj biznesi, 177 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
60.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

tirane | 177 M2 | 139.000 Euro

Shitet dyqan, buze rruge, me fasade xhami, me hipoteke, 177 M2, kati 1, 1 banjo, bosh

Botuar më 20/07/2018
139.000,00 euro

QYTET STUDENTI

KOMPLEKSI ANA | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 70 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/07/2018
35.000 leke

RR. "SULEJMAN PASHA",

100m mbrapa Piaces, | 43 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 43 M2, 1 banjo, lartesi 5m, kondicionier, me sistem kamerash te instaluar. I pershtatshem per dentist, zyre, etj

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke

KRYQEZIMI I RRUGES SHYQYRI ISHMI ME BULEVARDIN GJERGJE FISHTA

Xhamia e Tabakeve | 89 M2 | 146.000 Euro

Aktualisht Klinik Dentare, 89 M2, 2 ambjente, totali i kateve 6, 1 banjo, verande, oborr, gjendja: shume e mire, Aktualishte dhen me qera 50000Leke/muaj

Botuar më 20/07/2018
146.000,00 euro

BLV. GJERGJ FISHTA

ish stacioni i fundit i Tiranes se re | 16 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 16 M2, I pershtatshme per parukeri, berber, rrobaqepesi, kepucar etj

Botuar më 20/07/2018
10.000 leke

UNAZA E RE,

prane Raiffaisen Bank | 55 M2 | 550 Euro

Ne rruge kryesore, jepet me qera dyqan, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 20/07/2018
550,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI,

pas karburantit alpet | 158 M2 | 205.400 Euro

Shitet dyqan pallat i ri 4 katesh, me hipoteke, 158 M2, 1 ambjent, gjysem bodrum, me dritare, i ndare ne dhoma(me qera 700Euro)

Botuar më 20/07/2018
1.300,00 euro/m2