Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!! SHITET DYQAN DHE 1+1 ME HIPOTEKE! TEK BRRYLI, TEK LULISHTJA,

perballe Maternitetit te Ri, | 100 M2 | 135.000 Euro

Shitet dyqan 50m² + ap. 1+1 ngjitur me te 50m², te mobiluar, sip. totale, 100 M2, kati 1, Dyqani eshte aktualisht ne pune si piceri me biznes te ngritur prej 20 vitesh. Me 2 hyrje nga Lulishtja dhe mbrapa.

Botuar më 22/07/2018
135.000,00 euro

RR. “ASIM VOKSHI”,

prane stacionit te trenit dhe arkives se shtetit, | 90 M2 | 252.000 Euro

Shitet dyqan, 90 M2, Ambient i rregulluar

Botuar më 22/07/2018
2.800,00 euro/m2

YZBERISHT, TEK STACIONI DYTE I KMY,

ne rruge kryesore, | 59 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 2 dyqane: 77m² me çmim 30.000 leke dhe, 59 M2, kati II. Ambiente bashkohore. Me hipoteke. Te pershtatshem per zyra, qender kursesh, dentist, parukeri, estetike, noter, etj. Çmimi

Botuar më 22/07/2018
25.000 leke

SHITEN DYQANE NE PLAZH-DURRES!

Perballe hotel Antalia, | 50 M2 | 20.000 Euro

Brenda nje qendre tregtare, shiten dyqane 50 m2 me cmime okazion: 20.000 euro cdo dyqan., 50 M2

Botuar më 22/07/2018
20.000,00 euro

OKAZION! SHITET DYQAN NE PLAZH-DURRES!

Buze rruges kryesore, | 45 M2 | 16.500 Euro

Shitet dyqan, 45 M2, shitet me cmim okazion: vetem

Botuar më 22/07/2018
16.500,00 euro

BUZE RRUGES SE "DIBRES",

prane Restorant Shameti, | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 20 M2, 1 banjo, I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 22/07/2018
20.000 leke

RR."MISTO MAME"

pallatet Cabej | 35 M2 | 52.500 Euro

Shitet dyqan, 35 M2, me hipoteke

Botuar më 21/07/2018
1.500,00 euro/m2

FABRIKA E MIELLIT

TEK BIRRA TIRANA | 9 M2 | 13.500 Euro

Shitet dyqan, 9 M2, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 21/07/2018
1.500,00 euro/m2

RR. "KAVAJES",

pas Globe | 80 M2 | 1.300 Euro

Shitet dyqan, 80 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Ka funksionuar si Zgare. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/07/2018
1.300,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

RRuga e bogdaneve | 43 M2 | 400 Euro

Ambjent tregtar , i pershtashem per cdo lloj aktiviteti , zyra, elektronic shop, farmaci , butik , agjensi udhetimesh, 43 M2, 2 ambjente, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/07/2018
400,00 euro/muaj