Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! PERBALLE MINISTRISE SE JASHTME, NGJITUR ME MINISTRINE E SHENDETESISE,

buze rruge, | 70 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan, 70 M2, +50m², kati I. Me hipoteke

Botuar më 19/06/2018
230.000,00 euro

NE RRUGEN BARDHYL

Prane Farmacis nr 10 | 30 M2 | 145.000 Euro

Buze rruges shitet dyqan. Kati 1. Punime cilesore. Aktualisht i dhene me qira me vleren 70.000 Leke / muaj, 30 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar më 21/06/2018
145.000,00 euro

TEK BIRRA TIRANA

perballe me spitalin amerikan, ne rruge kryesore | 200 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 200 M2, gjendja: shume e mire, kati II, me shkalle nga jashte. I rregulluar, tualet, linje 3 fazore, me zyre, i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti,

Botuar më 21/06/2018
40.000 leke

RR. LLAMBI BONATA

pallati 10 | 13 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 2 dyqane, 13 M2, tualet, te rregulluara, secili

Botuar më 21/06/2018
10.000 leke

RR. “5 MAJI”,

prane shkolles se re | 130 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 130 M2, 4m lartesi, I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 21/06/2018
25.000 leke

KOMUNE E PARISIT

AN300517-01 | 41 M2 | 34.850 Euro

Shitet dyqan ne zonen e Komunes se Parisit. Dyqani ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe 41 m2. Ambienti perbehet nga nje ambient kryesor dhe nje tualet. Ne brendesi te ambientit gjenden te vendosura dy depozita uji duke siguruar uje pa nderpreje. Ambienti ka fasade te dukshme xhami dhe eshte i pajisur, 41 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/06/2018
850,00 euro/m2

PERBALLE SHKOLLES HARRY FULTS

jepet | 24 M2 | 25.000 Leke

Me qera dyqan, 24 M2

Botuar më 21/06/2018
25.000 leke

FUSHA E AVIACIONIT

GODINA 12 | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 35 M2

Botuar më 21/06/2018
15.000 leke

TEK SHKOLLA VASIL SHANTO,

ne zone te mire | 22 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 22 M2, i pershtatshem per dyqan ushqimor

Botuar më 21/06/2018
12.000 leke

FABRIKA E MIELLIT

TEK BIRRA TIRANA | 9 M2 | 13.500 Euro

Shitet dyqan, 9 M2, me dokumenta, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 21/06/2018
1.500,00 euro/m2

LAGJIA ALI DEMI,

rr. “Millosh Shutku”, | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Call Center, i kompletuar totalisht me te gjithe paisjet, 120 M2, me 22 postacione me mundesi shtimi, perbeheet: nga salla kryesore, salla trajnimeve, zyra, 2 banjo.

Botuar më 21/06/2018
1.000,00 euro