Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

KOPSHTI ZOOLOGJIK

liqeni i thate | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera dyqan, 70 M2, 1 banjo, dhe verante 50 m2

Botuar më 18/08/2018
250,00 euro

RR. "BARDHYL"

ne unaze midis Bar Oslo dhe exchange Yldon | 75 M2 | 100.000 Euro

Buze rruge, 75 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, me fasade xhami, shkalle me vehte. Çertifikate pronesie

Botuar më 18/08/2018
100.000,00 euro

RR.MEDAR SHTYLLA

prane qendres Kristal,ne rruge kryesore,ngjitur me Pizza Uno | 24 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan, 24 M2, 1 banjo, me dokumenta te rregullta,momentalisht qender Interneti.

Botuar më 18/08/2018
45.000,00 euro

RR. "BARDHYL"

prane Boca Kafe, | 20 M2 | 40.000 Leke

Jeen me qera dy objekte biznesi gjysmebodrum 60m² dhe, 20 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, jepet per secilin 20.000 leke ose

Botuar më 18/08/2018
40.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

afer restorant Gjeli | 30 M2 | 25.000 Euro

Shitet dyqan, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 7, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/08/2018
25.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

buze rruge | 58 M2 | 150.800 Euro

Shitet dyqan, 58 M2, 1 banjo, verande, gjendja: shume e mire, me hipotek. Dyqani ushtron aktivitet prej vitesh. shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/08/2018
2.600,00 euro/m2

TEK SELVIA

buze rruge | 62 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 62 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per zyra, noter, avokat, dentist, parukeri, rrobaqepsi, uje drita 24h, me parket

Botuar më 18/08/2018
35.000 leke

RR. "SAMI FRASHERI"

qendra Metropol, perballe Drejtorise se Policise | 38 M2 | 280 Euro

Jepet me qera dyqan, 38 M2, bosh, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per zyra

Botuar më 18/08/2018
280,00 euro/muaj

OKAZION!! RR. “IDRIZ DOLLAKU”

Lagjia Ali Demi | 25 M2 | 45.000 Euro

Shitet dyqan, 25 M2, me hipotek, kati I, me tualet,

Botuar më 17/08/2018
1.800,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

rruga Condor Center | 26 M2 | 42.000 Euro

Shitet ambient modern, 26 M2, ne katin e trete brenda qendres tregtare, me shkalle elektrike, kamera etj. E mobiluar ose bosh. Me hipoteke. (Mundesi qeraje 200 Euro)

Botuar më 17/08/2018
42.000,00 euro