Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 43 M2 | 180.600 Euro

Shitet dyqan 43 m2 me fasade te gjere xhami.Ne zonen me te mire te rruges Bardhyl.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 43 M2

Botuar më 28/02/2020
180.600,00 euro

BUZE RRUGES"MUHAMED GJOLLESHA"

ne zonen me te mire per biznes cilesor ,midis rruges "Myslym Shyri" dhe ures "Vasil Shanto" | 70 M2 | 490.000 Euro

Shitet dyqan 70 m2 i ndare ne dy dyqane, me fasade te gjere xhami.(25 dhe 45 m2).Pas procesit te rivlersimit do te zbritet 12% e vleres. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia imobiliare RE-AL,me adrese ne rrugen e Kavajes,perballe Spitalit Gjerman., 70 M2

Botuar më 28/02/2020
490.000,00 euro

RRUGA "BARDHYL"

buze rruge | 40 M2 | 168.000 Euro

Shitet dyqan 40 m2,me fasade te gjere.Ne zone shume te mire per biznes.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton Agjensia RE-AL., 40 M2

Botuar më 28/02/2020
168.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

Buze bulevardit "Zogu i Pare", | 93 M2 | 511.500 Euro

Super okazion!!! Shitet dyqan 93m2 me fasade te gjere xhami 14m --I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Ju njoftojme se punimet kane filluar ne bulevardin Zogu i Pare do behen punime fantastike duke e kthyer rrugen ne destinacion komercial nder me te bukurit ne Europe. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL, 93 M2

Botuar më 28/02/2020
511.500,00 euro

RRUGA E DIBRES

perballe komisariatit nr 4, ne rruge kryesore | 78 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 78 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 28/02/2020
40.000 leke/muaj

RR. "DURRESIT",

mbrapa ambasades Jugosllave, ngjitur me kopeshtin nr 8 | 18 M2 | 60.000 Euro

Shitet dyqan, 18 M2, 1 banjo, aktualisht dyqan çantash. Me hipoteke.

Botuar më 28/02/2020
60.000,00 euro

PERBALLE HOTEL MONDIAL

ne zone te mire | 62 M2 | 165.000 Euro

Shitet dyqan, 62 M2, ne pallat te ri, me punime cilesore

Botuar më 28/02/2020
165.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

ne rruge kryesore | 64 M2 | 190.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2

Botuar më 28/02/2020
190.000,00 euro

TEK SELVIA

rruga e Dibres, buze rruges kryesore | 64 M2 | 384.000 Euro

Shitet dyqan, 64 M2, me tualet, e rregulluar totalisht, aktualisht me qera mujore 1050 Euro, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 28/02/2020
384.000,00 euro

OKAZION! KOMUNA E PARISIT

Brenda pallateve, tek lulishtja | 29 M2 | 55.000 Euro

Shitet dyqan me hipotek te rregullt, 29 M2, +bodrum ne perdorim dhe tualet te rregullt. Pershatet per zyre, klinike, parukeri-estetik, call center etj. Numer ne greqi 00306942636942

Botuar më 28/02/2020
55.000,00 euro
)