Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

URGJENTE!!! SHITET PER ARSYE SHENDETESORE BIZNES PARUKERI-ESTETIKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR.

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Urgjente!!! shitet per arsye shendetesore biznes parukeri-estetike, me pune dhe klientele te ngritur., 12.000 euro
Përshkrim

Totalisht i kompletuar, paisje pothuajse te reja dhe arredim bashkohor. Pozicion ideal ne nje zone luksi te populluar dhe shume afer qendres, Prane Hotel Prestige, kompleksi Erion.

12.000,00 euro

Botuar më 13/04/2019

Telefon