Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI DYQAN MJALTI DHE KOZMETIK BIMORE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Super okazion!!! shitet biznesi dyqan mjalti dhe kozmetik bimore, 10.000 euro
Përshkrim

Me produkte arabe. Biznes i ngritur prej 2 vitesh. Aktualisht ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi, Tek 21 Dhjetori, buze rruges kryesore, Rr. Kavajes

10.000,00 euro

Botuar më 20/05/2019

Telefon