Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITJE BIZNESI - PERBALL STADIUMIT DINAMO NGJITUR ME ALTAR SHITET BIZNESI I SERVIS TELEFONASH, BIZNES I NGRITUR PREJ 3.5 VITE, KLIENTELE E RREGULLT.

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitje biznesi - perball stadiumit dinamo ngjitur me altar shitet biznesi i servis telefonash, biznes i ngritur prej 3.5 vite, klientele e rregullt., 16.000 euro
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, i modeluar ne menyre bashkohore dhe ne nje zone super te frekuentuar te Tiranes. (Rrug kryesore).Ambienti biznesit i organizuar ne servis dhe Tualet. ndar me dere., I kompletuar, reklama led, i shtruar me parket, i kompletar ne brendesi me mall me vler te konsiderueshme dhe ekrane per modele iphone dhe samsung. Cmimi ne total

16.000,00 euro

Botuar më 29/01/2023

Telefon
)