Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITJE BIZNESI - OKAZION!! SHITET BIZNES PASTIÇERI AKROPOLI!!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitje biznesi - okazion!! shitet biznes pastiçeri akropoli!!
Përshkrim

* Biznesi i Punishtes bashke me biznesin e dyqanit. * Me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh., Blv "Zogu I", perballe Zerit te Popullit. Shitet me çmim okazion!!


Botuar më 21/10/2021

Telefon
)