Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

MARKET JOENA

Eshte i interesuar per Partner Biznesi ne sektorin e fruta perimeve. Te interesuarit ...

Botuar më 16/06/2021

OKAZION! SHITET BIZNESI FAST FOOD SUFLLAQE JORGO,

Biznes i ngritur prej 15 vjtesh. 10.000 Euro i diskutueshem, Kryqezimi i rruges Brdhy...

Botuar më 14/06/2021

JEPET AMBIENT ME QERA NE MYSLYM SHYR

Gjendja: shume e mire, Jepet ambient me qera ne Myslym Shyr tek rruga Him Kolli, me sip prej 65 m2. E pershtatshme per te gjitha llojet e biznesit. Zona ne te cilen ndodhet ka levishmeri te mjaft e freku, Rruga 'Him Kolli'

Botuar më 20/06/2021
50.000 leke/muaj

SHITET BIZNES ME INVESTIME MODERNE, ZGARE RESTORANT NE ASTIR BUZE RRUGES ME DY VERANDA SI NGA HYRJA E PALLATEVE DHE NGA RRUGA KRYESORE ME SIPERFAQJE 210 M

I KOMPLETUAR ME CDO DETAJ DHE KUSHTE BASHKOHORE AKTIV DHE ME KLIENTEL TE NGRITUR ME CMIM TE ARSYESHEM DHE ME QERA SIMBOLIKE

Botuar më 20/06/2021

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 20/06/2021

SHITET AMBIENT PER AGROTURIZEM

Gjendja: shume e mire, Shitet shtepi 2 Kateshe me nje total sip. prej rreth 250m2 si ndertese.Sip totale me token shkon ne 2.4 Ha.Ambienti eshte nje vend ideal per zhvillim agroturizmi.

Botuar më 19/06/2021

JEPET AMBIENT ME QERA PER ZYRE PRANE SHKOLLES KONFERENCA E PEZES

Gjendja: e mire, Ambient me qera per zyre prane nje nga zonave me te pelqyera ne rr ' Myslym Shyri' . Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme . Per me shume informacion me kontaktoni ., Prane shkolles Konferenca Pezes prane rr ' Myslym Shyri'

Botuar më 19/06/2021
18.000 leke/muaj

JEPET AMBIENT ME QERA NE RR 'SULEJMAN PASHA'

Gjendja: e mire, Jepet ambient me qera ne Rr.'Sulejman Pasha'. Ambienti eshte me nje siperfaqe prej 248m2. Eshte i disponueshem per cfaredolloj biznesi te mundshem.Per me shume info me kontaktoni, Mine Peza

Botuar më 19/06/2021
1.500,00 euro/muaj

AMBIENT ME QERA NE RR 'SULEJMAN PASHA'

Gjendja: shume e mire, Jepet ambient m qera ne rr 'Sulejman Pasha' . Perdoret per cdo lloj biznesi te mundshem, rr ' Sulejman Pasha'

Botuar më 19/06/2021

JEPET ME QERA AMBIENT NE RRUGEN QEMAL STAFA KRYQEZIM ME RRUGEN BARDHYL ?? ??

60 METRA KATROR ME LINJE ELEKTRIKE TREFAZOR. ??AMBJENTI NDODHET ME RRUGE KRYESORE., PERFEKT PER CDO LLOJ AKTIVITETI SI: FARMACI , KLINIKE DENTATE , LABORATOR , ANGJENSI TURISTIKE , NOTERI , AVOKATI ,ETJ 550EURO1QERA+1GARANCI ID KD 143 (Kontakto Agjenten Klara T

Botuar më 19/06/2021
550,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT ME QERA 30M2 SIRI KODRA ME SIPERFAQE 30M2

ORGANIZOHET: •OPEN SPACE • SALME PLLAKA • 1 TUALET OFROHET: • ME PLLAKA • NE GJENDJE SHUME TE MIRE, • ZONE E MIRE EDHE E QETE CMIMI PER QERA : 25000 LEKE / MUAJ+ 1 GARANCI ID KD 141 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 19/06/2021
25.000 leke/muaj

JEPET AMBJENT ME QERA 600M2 KOMBINAT

ME SIPERFAQE 600M2 ORGANIZOHET: •OPEN SPACE • ME PLLAKA • 1 TUALET OFROHET: • ME BETON • NE GJENDJE SHUME TE MIRE, CMIMI PER QERA : 1200EURO / MUAJ+ 1 GARANCI ID KD 142 (Kontakto Agjenten Klara T.)

Botuar më 19/06/2021
1.200,00 euro/muaj
)