Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIM...

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitje...

Botuar më 10/05/2019

SHOQERI NDERTIMI ME PERVOJE MBI 20 VJECARE NE FUSHEN E NDERTIMIT KERKON TE MARRE ME % TROJE PER NDERTIM APO TE BLEJE LEJE NDERTIMI

Kerkohet qe keto leje te ndodhen brenda unazes se mesme te Tiranes. Per info apo sqarime te metejshme, ju lutem kontaktoni ne nr. celularit ose me e-email:

Botuar më 19/05/2019

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH TEK RRUGA

Myslym Shyri, ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 17/05/2019

OKAZION!! SHITEN ME CMIM NEN KOSTON E BLERJES:

4 makineri dhe lenda e pare per prodhim abazhuresh prej cope ose lekure, bashke me to shiten edhe abazhure te gatshem. Çmimi per makinerite dhe lenden e pare eshte 5.000 Euro., Abazhuret shiten me çmim okazion!

Botuar më 17/05/2019

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m2 me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 17/05/2019
115.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR. Totalisht i kompletuar, + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi. Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro

SHITET BAR LOKAL

Gjendja: e mire, aktiv dhe ne gjendje te mire, per arsye te forta personale. Ju lutem telefonata serioze. Pozicion shume i favorshem, Komuna e Parisit

Botuar më 16/05/2019
13.000,00 euro

JEPET ME QERA KAMP

Gjendja: shume e mire, 1500m²Te gjitha pajisjet e garantuara,parkim, 4 WC, ambjent per bar restorant, 15-20 cadra me cdo gje, frigorifer, ekspres, pjata etj, dhome per pronaret, cmimi per gjithe sezonin., Drimadhe, NIKI beach

Botuar më 16/05/2019
2.500,00 euro

SHITEN 2 BIZNESE FARMACIE, NE GJENDJE PUNE, ME XHIRO TE KENAQSHME

Adresa: 1) Prane zones se 9 katesheve, tek politninika Qendrore. 2) Ish parku I autobuzave, Rr. “Vace Zela”

Botuar më 16/05/2019

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 15/05/2019
26.000,00 euro

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 15/05/2019