Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI PICERI

Me klientele te ngritur, xhiro e kenaqshme+ pajisjet e picerise me vlere 400.000lek, Blv. Gjergj Fishta

Botuar më 23/10/2020
10.000,00 euro

JEPET ME QERA LOKAL TEK KOMUNA E PARISIT!

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera lokal 60M2 tek Komuna e Parisit. Eshte ne gjendje shume te mire pune me te gjitha pajisjet funksionale., Buze Rruge, Komuna e Parisit

Botuar më 23/10/2020
40.000 leke/muaj

JEPET ME QERA LOKAL 1150M2 NE ASTIR!

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera lokal 1150m2 ne Astir. Ka funksionuar me para si lokal dasmash, restorante dhe kafe. Eshte i mobiluar., Astir.

Botuar më 23/10/2020
2.000,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NE ALI DEM.

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambjent biznesi ne Ali Dem. Ndodhet ne rruge kryesore. Eshte i pershtatshem per zyra ose dyqane., Buze rruge, Ali Dem.

Botuar më 23/10/2020
30.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI MARKET

Me aktivitet te ngritur, i pajisur me rafte, 3 frigoriger etj, Ne mes te kompleksit Deli Jorgji

Botuar më 23/10/2020
700.000 leke

SHITET AKTIVITETI FURRE BUKE~PASTICERI NE DON BOSKO!

Shitet aktiviteti i gatshem Furre Buke-Pasticeri ne Don Bosko. Disponon te gjitha pajisjet. Dyqani me sip.100m2 me vetrata xhami ne dy anet ne rruge dhe brenda kompleksit., Vendodhje strategjike buze rruges, gjithashtu ne kompleks pallatesh. Per me shume informacion na kontaktoni!

Botuar më 22/10/2020
15.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE NE RRUGEN "HAXHI DALLIU",

50m siper stacionit te trenit. Ne nje ambient me sip. 50m², xhiro ditore 16.000 leke dhe qeraja ambientit 40.000 leke/muaj. Çmimi shitjes

Botuar më 22/10/2020
1.500.000 leke

JEPET ME QERA DYQAN NGJITUR ME ISH HOTEL DIPLOMAT 1 NE VASIL SHANTO

Gjendja: e mire, Ambient dyqan me siperfaqe 30 meter katror, Tek zona e Vasil Shantos ngjitur me Ish Hotel Diplomat 1

Botuar më 21/10/2020
300,00 euro/muaj

SHITET BIZNES

Gjendja: shume e mire, Shitet moneygram & exchange tek zona komuna e parisit..., Komuna e Parisit

Botuar më 20/10/2020
18.000,00 euro

MINI-MARKET USHQIMOR

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznes. Ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes ne rrugen Irfan Tomini, Dyqani eshte 70m2 dhe shitet bashke me gjendjen e mallit + pajistet., Rruga Irfan Tomini, ish-stacjoni fundit Tiranes re, dyqani ndodhet buzë rruge.

Botuar më 20/10/2020
5.000,00 euro
)