Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet ose jepet me qera biznesi furre buke, me klientele dhe pika shperndarje te ngritur prej shume vitesh!
Përshkrim

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: Prane rruges se Barrikadave, rr. "Myrteza Topi" (ne lagje)


Botuar më 10/06/2019

Telefon