Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE NE RRUGEN

50m siper stacionit te trenit. Ne nje ambient me sip. 50m². Qeraja ambientit 40.000 leke/muaj. Çmimi shitjes

Botuar më 21/01/2021
15.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe prej 30m². Ambienti eshte i pershtashem per zyra,qender estetike etj., Bllok,prane LSI

Botuar më 21/01/2021
30.000 leke/muaj

QERA AMBIENT BIZNESI , RRUGA MINE PEZA

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qera Ambient biznesi kati 1 , me siperfaqe 60 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, 1 tualet. Ambienti mund te pershtatet per zyra , klinika , parkueri, Rruga Mine Peza Prane Shkolles Hurry Fultz

Botuar më 20/01/2021
285,00 euro/muaj

QERA AMBIENT BIZNESI , RRUGA MINE PEZA

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qera Ambient biznesi kati 1 , me siperfaqe 60 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, 1 tualet. Ambienti mund te pershtatet per zyra , klinika , parkueri, Rruga Mine Peza Prane Shkolles Hurry Fultz

Botuar më 20/01/2021
285,00 euro/muaj

BIZNES KANCELARIE NE SHITJE

Gjendja: shume e mire, Shitje biznes kancelarie. Ne zemer te Bllokut, rruga Vaso Pasha. Dyqan i kompletuar, staf i trajnuar, klientele e ngrutur dhe bilanc pozitiv., Rruga Vaso Pasha.

Botuar më 19/01/2021
20.000,00 euro

OKAZION!!! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI I NJE RESTORANTI ME VETESHERBIM!

ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ VITESH, XHIRO SHUME TE KENAQSHME. BIZNES I NJOHUR ME KLIENTELE TE RREGULLT, ADRESA: RR. "MYSLYM SHYRI", NGJITUR ME KARBURANT KASTRATI. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:

Botuar më 19/01/2021

QERA AMBIENT BIZNESI , RRUGA MINE PEZA

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qera Ambient biznesi kati 1 , me siperfaqe 60 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, 1 tualet. Ambienti mund te pershtatet per zyra , klinika , parkueri, Rruga Mine Peza Prane Shkolles Hurry Fultz

Botuar më 18/01/2021
285,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi ne Ali Dem. Ambienti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., Ali Demi

Botuar më 18/01/2021
400,00 euro/muaj

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambient biznesi ne Ali Dem. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 1., Ali Demi

Botuar më 18/01/2021
20.000 leke

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

Gjendja: e re, Jepet me qira ambient biznesi tek Liqeni Artificial. Ambienti ka nje siperfaqe prej 220 m2 dhe ndodhet ne katin e 2. Eshte i pershtashem per aktivitete te ndryshme., Liqeni Artificial prane diges

Botuar më 18/01/2021
1.000,00 euro/muaj
)