Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BERBER SHOP SUPER I INVESTUAR

Gjendja: e re, Berber shop ne shitje se bashku me investimin, Ali Demi

Botuar më 27/11/2020
130.000,00 euro

SHITET SUPER BARBERSHOP

Gjendja: shume e mire, Super investim Berber shop ne shitje ne zonen e Ali Demit.Nodhet ne katin 0 ,buze rruge ,me nje siperfaqe prej 52 m2 me hipoteke , se bashku me investimin e bere.

Botuar më 27/11/2020
130.000,00 euro

SHESHI WILSON, JEPET ZYRE 45M2 ME QIRA!

Gjendja: shume e mire, Sheshi Wilson jepet zyre 45m2 me qira. Zyra aktualisht funksion si zyre kontabiliteti. Eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet., Eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri.

Botuar më 27/11/2020
300,00 euro/muaj

SHITJE AKTIVITETI

Gjendja: shume e mire, Shitet biznes market ushqimor, dyqani eshte 70m2 i kompletuar me te gjitha nevojat e biznesit, ndhohet ne rruge kryesore dhe me nje periudhe 15vjecare pune., Rruga Haxhi Isuf Banka, Selite Tirane

Botuar më 27/11/2020
5.000,00 euro

LOKAL ME QIRA 1150M2, ASTIR!

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera lokal ne Astir.Lokali ka nje siperfaqe prej 1150M2, dhe ka funksionuar si restorant, lokal dasmash dhe kafe.Ndodhet ne nje zone shume te mire., Ndodhet buze rruges.

Botuar më 26/11/2020
1.000,00 euro

JEPET ME QERA ZYRE 45M2, SHESHI WILSON!

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera zyre 45M2 te Sheshi Wilson. Aktualisht funksionon si zyre kontabiliteti por mund te shfrytezohet edhe per biznese te ndryshme. Eshte i kompletuar me gjitha pajisjet., Ndodhet ne katin e pare te nje pallati.

Botuar më 26/11/2020
300,00 euro/muaj

SHITET AKTIVITETI KOPESHT-CERDHE

Gjendja: shume e mire, i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Biznesi aktualisht eshte ne gjendje pune, Unaza e re, tek Astiri

Botuar më 26/11/2020

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE ANIMUS ME CMIM 60.000€ I DISKUTUESHEM

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne lulishte., Qeraja e ambientit mujore 1500 $ shitet me cmim te diskutueshem

Botuar më 25/11/2020
60.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Shitet biznesi tek Galeria. Ambienti ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe eshte me certifikate pronesie., Galeria,rruga e Barrikadave

Botuar më 25/11/2020
90.000,00 euro
)