Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET NE QENDER TE TIRANES TEK PIACA (POSTIQJA) BIZNESI BAR KAFE ANIMUS

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet ne qender te tiranes tek piaca (postiqja) biznesi bar kafe animus, 60.000 euro
Përshkrim

Biznes i sukseshem qe nga viti 2005, me xhiro te deklaruar mbi 14 milion leke(te reja ne vit). Aktualisht ne gjendje pune me 13 tavolina brenda dhe mbi 20 tavolina ne lulishte., Qeraja e ambientit mujore 1500 $ shitet me cmim te diskutueshem

60.000,00 euro

Botuar më 15/10/2020

Telefon
)