Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar me 14/11/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: P...

Botuar me 12/11/2018
1.371.885 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar me 11/11/2018

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fus...

Botuar me 09/11/2018
11.000,00 euro

SHITET BIZNESI PARUKERI

Gjendja: shume e mire, -estetike. Te interesuarit te kontaktojne, afer ish-Adidasit, ne rrugen Myslym Shyri.

Botuar me 14/11/2018

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kushte bashkekohore. Klientel e rregullt, xhiro e kenaqshme. Ambjenti me qera, Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 14/11/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNES LAVANTERI

Ne yzberisht tek Eco market. Dyqani ka qera 25.000 leke, eshte funksional, me klientele te ngritur

Botuar me 13/11/2018
20.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: Prane rruges se Barrikadave, rr. "Myrteza Topi" (ne lagje)

Botuar me 12/11/2018
1.371.885 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, ne gjendje pune dhe me xhiro te kenaqshme, shitet si biznes dhe eshte aktualisht me qera 500€ ne muaj, klientela eshte e ngritur shitet per arsye shendetesore, Rr. Muhamed Gjollesha, perballe me universitetin e sporteve, ngjitur me kryqin e kuq

Botuar me 12/11/2018
8.000,00 euro

SHITET AKTIVITETEI I BIZNESIT BASHK ME MALL

Gjendja: shume e mire, Shitet aktiviteti i biznesit bashk me mall ne nje nga tregjet me te vizituar te tiranes klientel te ngritur prej 10 vjetesh, Shitet per arsye mos mundesi punimi., tregu 100 vitrinat afer kompleksit DELIORGJI - Diamond

Botuar me 12/11/2018
2.300,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACIE NE QENDER TE TIRANES!

(shiten dhe raftet me vehte). Adresa: Blv. “Zog I”, perballe Ministrise se Drejtesise., Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar me 12/11/2018
2.000.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI ESTETIKE

Me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur, ne rruge kryesore, shitet per arsye emigrimi, Unaza e re, kompleksi Molla

Botuar me 12/11/2018
1 leke

OKAZION! SHITET BISNES FARMACEUTIK, ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR.

Totalisht e kompeltuar + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi., Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar me 11/11/2018
5.000.000 leke

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes i ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt, aktualisht ne gjendje pune, Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar me 11/11/2018