Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes I ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klien...

Botuar më 17/07/2018

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI I BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², PARKIM LAVAZH,

Kend lojrash per femije, biznes I ngritur prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Me hipoteke, Rruga Muhamet Deliu, 100m nga Rruga Thesari

Botuar më 18/07/2018

SHITET AKTIVITETI VESHJE ITALIANE

Butik rrobash, me klientel te rregullt, xhiro e kenaqshme , e kompletuar, me furnizim rrobash per veren dhe dimrin plus manikina dhe rafte. Shitet per arsye emigrimi, Rruga Arkitekt Kasemi, perball Trisit

Botuar më 18/07/2018
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 18/07/2018
26.000,00 euro

SHITET BIZNESI HOTEL/RESTAURANT/BAR NE GJENDJE PUNE

Gjendja: shume e mire, Hoteli ka 8 dhoma nga te cilat 6 jane dopio (2 mund te behen 3she) dhe 2 dhoma jane me krevate teke. Eshte totalisht i mobiluar dhe nuk ka nevoje per investim. Vetem serioze., Zona e Pazarit te Ri

Botuar më 17/07/2018
40.000,00 euro

SHITET BIZNESI BIO- SHOP,

Aktualisht ne gjendje pune. Biznes I kompletar me sip. 57m²., Rruga e Bogdaneve, buze rruge

Botuar më 17/07/2018

JEPET ME QERA BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, Bar Kafe ne gjendje pune prane deges se thesarit Tirane.. rruga e elbasanit prane deges se thesarit 80000 Leke., Rruga e Elbasanit ngjitur me Degen e Thesarit Tirane

Botuar më 17/07/2018
80.000 leke/muaj

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD ZGARE

Biznes I ngritur prej tre vjetesh, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt, aktualisht ne gjendje pune, Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 17/07/2018

JEPET ME QERA HOTEL

525m², 4 katesh, Rruga E Durresit

Botuar më 16/07/2018

SHITET DYQAN USHQIMOR

40m², me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve te fruta perimeve. Eshte i pajisur me kondicioner dhe ndricim., Lagjja Ali Visha prane komplesit Grand afer qyteti Studentit

Botuar më 16/07/2018
1 leke/muaj

SHITET AKTIVITETI OSE BASHKEPUNIM AKTIVITETI

I produkteve ushqimore dhe kozmetike gjermane/franceze, te nje cilesie te larte e te kontrolluar

Botuar më 16/07/2018