Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

BASHKEPUNIM BIZNESI. KERKONI AMBJENT PER TE FILLUAR BIZNESIN E PARUKERISE, MAKEUP-ARTIST, BERBER?

Deshiron te ndryshosh sallonin e vjeter apo te fillosh te punosh per veten? Ambjent i...

Botuar më 25/02/2020

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 25/02/2020
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 19/02/2020
2.000,00 euro

“NJOFTIM PER PJESEMARRJE NE ANKANDIN PER SHITJEN E PASURISE SE PALUAJTSHME”. EPIDAM SHPK, SHOQERI NE FALIMENTIMIN, E PERFAQESUAR NGA ADMINISTRATORJA E FALIMENTIMIT, NJOFTON SHITJEN NE ANKAND TE HAPUR, TE NJE PASURIE TE PALUAJTSHME: NDERTESE DHE TRUALL NE

Fituesi i ankandit dhe lista e renditjes se ofertuesve do te paraqitet ne Gjykate per miratimin ne mbledhjen e kreditoreve, nese jane rastet e parashikuara nga ligji i zbatueshem., Modelet e deklaratave, te kontrates se shitjes, te LG-se dhe te cdo akti tjeter te nevojshem per pjesemarrje ne ankand, do ti njoftohen cdo te interesuari, pa pagese, permes e-mail

Botuar më 27/02/2020

SHITET BIZNES I PLAYSTATION 3-4

Me pune te ngritur prej 10 vitesh, sip. e ambientit 78m², i kompletuar me 7 tavolina Lg, 4 Ps 4 dhe 8 cope Ps 3, Rr. "Don Bosko", brenda kompleksit Vizion Plus. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 27/02/2020
950.000 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE ME SUPER CMIM!

Me klientele te rregullt dhe xhiro ditore te kenaqshme, i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Aktualisht ne gjendje pune, Kompleksi Delijorgji

Botuar më 27/02/2020

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Shitet Biznesi. "My Apartments"review scoore 9.644000 eurone qender te Tiranes.ambiente totalisht te mobiluar, dhe ne funksion prej 3 vjetesh.8 dhoma 2 apartamente 3 parking, Ne filli te rruges te Kavajes ne qender, pallat i ri , mbrapa Raiffeisen bank

Botuar më 27/02/2020
4.800,00 euro/muaj

SHITET 150.000EURO I DISKUTUESHEM OSE JEPET ME QERA AKTIVITETI FURRE BUKE

Totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Ambjent me sip. 50m², biznes i ngritur prej 25 vitesh, me klientele te rregullt, Rruga Irfan Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 27/02/2020
500,00 euro

PASTIÇERI

Duararti, me aktivitet Furre Buke Bar Pastiçeri, duke pasuar infrastrukturen e ndertuar, kerkon Partner te denje dhe serioz per bashkepunim ne investim per zgjerimin e aktivitetit, aktual dhe ne Restorant, Piceri apo Katering. Rr. “Migjeni”, pallati Devi, rruga e re Yzberisht. Lutemi per info te metejshme kontaktoni ne: pasticeriduararti@yahoo.com

Botuar më 27/02/2020

SHITET BIZNES PICERI & FAST FOOD “HALLALL”,

Me pune dhe biznes te ngritur, totalisht i kompletuar, ne gjendje shume te mir, shitet per arsye angazhimesh te tjera, Rr. "Sami Frasheri", prane Sheshit Willson

Botuar më 26/02/2020

SHITET APARATURE MJEKSORE-ECO

SIEMENS, SONOLINE Versa Pro ,Color Doppler. Diagnostic UltraSound System. Me dy sonda,ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 25/02/2020

SHITET BIZNESI PARUKERI

Bashke me fustane nusesh te cilat jepen me qera, Rr. Marie Kraja, rruga e Kokonozeve

Botuar më 25/02/2020
1.700.000 leke
)