Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITJE BIZNESI - BARBER SHOP,

Gjendja: e re, Dyqani eshte me sip. 23m², me tualet. Me 2 poltrone. Ne pune prej 15 vitesh. Me klientel te rregullt. Dyqani ndodhet buze rruges., Rruga Irfan Tomini Tirane.

Botuar më 05/12/2022
4.000,00 euro

SHITEN PAJISJE PICERIE

SHITEN PAJISJE PICERIE

Botuar më 05/12/2022
5.000,00 euro

@DYQAN ME QIRA NE BLLOK TE AMBASADA ZVICERIANE

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qira Dyqan ne Bllok te Ambasada Zviceriane.Dyqani eshte me siperfaqe 110m2.Organizimi:?? 3 Ambjente??2 Tualete, BLLOK

Botuar më 05/12/2022
1.250,00 euro

@AMBJENT BIZNESI ME QERA PER ZYRA NE BLLOK

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Zyra) ose per aktivitet tregetar ne Bllok.Ambjenti eshte me siperfaqe 407 m2, i ndare ne 2 kate.

Botuar më 05/12/2022
3.200,00 euro

@AMBJENT BIZNESI(DYQAN) NE SHITJE TE MYSLYM SHYRI

Gjendja: shume e mire, Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rruga Myslym Shyri.Ambjenti eshte me siperfaqe 75 m2.Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune dhe mund te jepet me qira 2500 euro/muaj.

Botuar më 05/12/2022
560.000,00 euro/muaj

@APARTAMENT 2+1+2 ME QERA PER ZYRA TE KOMPLEKSI ARLIS

Gjendja: shume e mire, Jepet me Qira Ambjent Biznesi (Zyra) te Rruga e Kavajes, Kompleksi Arlis Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 115 m2.

Botuar më 05/12/2022
650,00 euro

/AMBJENT BIZNESI ME QERA TE SHESHI SKENDERBEJ

Gjendja: shume e mire, SHESHI SKENDERBEJ

Botuar më 05/12/2022
1.600,00 euro

@DYQAN ME QIRA TE RRUGA 5 MAJI

Gjendja: shume e mire, 5 MAJI

Botuar më 05/12/2022
1.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES, SHITET BIZNESI I BAR KAFE "NEXT" TEK GALERIA,

Rruga Barrikadave, me siperfaqe 85m², plus 6 tavolina jasht, me 2 kate, i arreduar shume bukur, pune e ngritur dhe klientele te rregullt., Eshte nje super mundesi investimi per te patur nje biznes ne Qender te Tiranes. Shitet per vetem 10.000 Euro biznesi dhe 500 Euro qera mujore.

Botuar më 05/12/2022

SHITET BIZNES MARKET

Me te gjitha pajisjet e nevjshme: frigorifer, banak, kase fiskale, vitrine, kondicioner etj. Aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, ISH PARKU I AUTOBUZAVE, rruga Babe Rexha, tek Nyja e betonit

Botuar më 05/12/2022
)