Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BYREKTORE PICERI FAST FOOD

E kompletuar, aktiviteti funksionon prej 15 vjetesh, Rruga Kongresi Manastirit, perball Spitalit te Femijeve

Botuar më 21/08/2018
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Hostel, i kompletuar. Klientel e ngritur. Xhiro e kenaqshme.Hosteli eshte i vendosur ne Booking dhe Hostel Word, me review 9.6. Sip e ambjentit 150m². Biznesi gjithashtu ka faqen, e vet ne facebook dhe instagram. https://www.instagram.com/p/BhIFC6OFa07/. RR. e Bogdaneve, pallati 13, siper Market Sparit

Botuar më 20/08/2018
15.000,00 euro

DURRES, SHITET AKTIVITETI I NJE LINJE GASTRONOMIE ITALIANE

Me gatime 100% italiane, e kompletuar me te gjitha pajisjet, mundesi shkembimi.mundesi shitje edhe ambjenti, ose mundesi shkembimi.Shitet ose jepet me qera.

Botuar më 20/08/2018

SHITET BIZNESI SERVIS MAKINASH

Me 2 ura, 150m hapesire, ne gjendje pune, klientele te rregullt. Shitet per arsye emigrimi ne Londer. Mundesohet transporti nga Londra per cdo pjese kembimi., 100m Mbi Xhamllikun. Qeraja e ambjentit 400leke. Mundesi partneriteti

Botuar më 20/08/2018
300.000 leke

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 20/08/2018
26.000,00 euro

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Siperfaqje 27m², me hipoteke. E kompletuar.Jo agjensi imobilare., Rruga 5 Maj. Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord. Shitet dyqani dhe aktiviteti. Superokazion, nga 51000 euro ne

Botuar më 20/08/2018
45.000,00 euro

SHITET BIZNES NE FUSHEN E HIDROKARBUREVE

Me dokumenta te rregullta, licence te rregullt 2012, 180 klient ne muaj. Sqarime te detajuara ne telefon, Tirane

Botuar më 20/08/2018

JEPET ME QERA BIZNES BAR RESTORANT QESARAKA

2200 m².Jepet me qera per arsye emigrimi. Sherben per cdo lloj aktiviteti,sall dasmash (per 400 persona e kompletuar, me kuzhine dhe dhome frigoriferike , parkim 1200 m² )., Mbi restorant Freskun, Rruga Nacionale Tirane-Dajt

Botuar më 20/08/2018

SHITET BIZNESI DYQAN MISHI,

Me pune dhe klientele te ngritur pre 3 vitesh. Totalisht i kompletuar, Rr. "Fortuzi"

Botuar më 18/08/2018

JEPET ME QERA AKTIVITET BIZNESI “PARUKERI ESTETIKE (MANIKYR PEDIKYR)”

Ambjentet jane te kompletuara me te gjitha paisjet. Jane te organizuara ne dy kate 25m2 secili kat me shkalle te brendshme. Kati i dyte i kompletuar per trajtimet estetike, Salloni funksionon prej kater vitesh. Adresa perballe Hotel Alpin, Rr Siri Kodra, prane kryqezimit tek Selvia.

Botuar më 17/08/2018
40.000 leke/muaj