Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI - BUTIK PER FEMRA

Butik per femra. Shiten veshjet dhe mobiljet. Ambjenti 50 m², Rruga "Myslym Shy...

Botuar më 19/02/2020
2.000,00 euro

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 15/02/2020
16.000,00 euro

KERKOHET PARTNER/E/KUZHINIER/E BIZNESI PER RESTORANT GATIME TRADICIONALE DHE PRODUKTE GATIM PESHKU

Restoranti eshte totalisht i kompletuar me klientele te rregullt. Kuzhinierja kerkohet te jete me eksperience pune. Paga eshte 2 % e xhiros, Prane Qendres Tregtare Teg, prane shtypshkronjes Pegi

Botuar më 23/02/2020

SHITET AKTIVITETI I NJE BAR KAFE

Me aktivitet te ngritur prej 3 vitesh. Me klentele te rregullt me xhiro te kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 22/02/2020

OKAZION! SHITET BISNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIMIT TE DETYRUESHEM TE KUJDESIT SHENDETESOR. Totalisht i kompletuar, + programi i bilancit, siguruar me kamera e sistem alarmi. Rr. “Siri Kodra”, perballe Poliklinikes nr 4, ne rruge kryesore

Botuar më 22/02/2020
25.000,00 euro

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: shume e mire, shitet biznesi i nje klinike dentare e kompletuar me te gjitha pajisjet per vazhdimin normal te punes, Rruga Muhamet Deliu, tek Fresku

Botuar më 20/02/2020
5.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENT

Me sip 40m2, i pershtatshem per biznese te ndryshme, Siper Qendres Kristal, pa vajtur tek Eleonora, perballe furres "Aldont"

Botuar më 20/02/2020
30.000 leke

SHITET BIZNESI PICERI FAST FOOD ME CMIM OKAZION!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet, arredim i ri. Sip. e ambjentit 42m² + hapesire te jashtme te shfrytezueshme (lulishte para). Aktualisht ne gjendje pune, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Kombinatit, buze rruge kryesore, prane gjimnazit

Botuar më 20/02/2020
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, me lule per arsye ndrrimi aktiviteti, Rr “Myslym Shyri” perballe Albtelecom

Botuar më 20/02/2020
7.500,00 euro

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

E kompletuar me te gjitha paisjet, 9 vite si biznes i ngritur, me klientelle te rregullt, xhiro e kenaqshme, Myslym Shyri, Rr. "Him Koll"

Botuar më 20/02/2020

SHITET BIZNESI I NJE PUNISHTEJE MERMERI & GRANITI

Gjendja: shume e mire, Me te gjitha paisjet e nevojshme., Rr. Myslym Keta, prane varrezave publike ne Tufine, buze rruges kryesore.

Botuar më 19/02/2020
45.000,00 euro

SHITET BIZNESI I TRANSPORT VOLKSWAGEN FURGON, NAFTE, SHITET BASHKE ME PUNEN E NGRITUR. CMIMI NE TOTAL MAKINE + BIZNES,

Dokumenta te paguara per 1 vit, ne gjendje shume te mire teknike, pune e ngritur prej 2 vitesh.

Botuar më 19/02/2020
350.000 leke
)