Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI PICERI- FAST FOOD

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi piceri- fast food
Përshkrim

Ne funksion prej 7 muajsh, totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet e reja. Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, Prane Sheshit Wilson


Botuar më 01/12/2019

Telefon
)