Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. ...

Botuar më 25/03/2019
15.000,00 euro

INXHINIER MEKANIK

JAM ING MEKANIK KAM 7 VJET EKSPERIENC PUNE BRENDA DHE JASHT VENDIT KAM DHE CERTIFIKIM...

Botuar më 21/03/2019

OKAZION! SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI OSE KERKOHET PARTNER BIZNESI PER INVESTIM

Per BAR RESTORANT VILA GARDEN, AMBIENT NDERTIMI 400M²+AMBIENT TE JASHTEM 6500M², Pa...

Botuar më 17/03/2019

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE

Jepet me qera kati i pare i nje vile per aktivitet biznesi ose shtepi banimi, blloku i Vilave Selite, Rr. Meleq Gosnishti

Botuar më 25/03/2019

SHITET BIZNESI BAR-RESTORANT

Totalisht i mobiluar ne memenyre bashkohore, qeraja e ambjentit 20.000 Leke, Ngjitur me Universitetin New York

Botuar më 25/03/2019

LAGJA ALI DEMI,

Rr. "Idriz Dollaku", 50m mbi burgun e grave, jepet truall per ndertim pallati 630m². Me çertifikate pronesie te re.

Botuar më 25/03/2019

SHITET BIZNES QENDER ESTETIKE

E kompletuar, ne gjendje pune. Me kliente te ngritur. Biznes i ngritur prej 6 vitesh. Qeraja mujore 400 Euro, Rr. Myslym Shyri, mbrapa Gjykates se Larte. Biznesi shitet

Botuar më 25/03/2019
4.500,00 euro

SHITET BIZNESI DHE OBJEKTI I KLINIKES DENTARE!

Gjendja: shume e mire, Ambjenti 52 m² + depo nen shkalle. Totalisht i riorganizuar. Aparatura dhe mobilje profesionale dentare italiane, MBI ISH KAFE FLOREN, KATI II

Botuar më 25/03/2019
15.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI PASTICERI ROMA

+ dyqanin(2 katesh 66m²), prej 3 vitesh ne treg, klientele rregullt, xhiro e kenaqshme. Me Hipoteke. E kompletuar me paisje Italiane. Shitet per arsye emigrimi, Ish Fusha e aviacionit, kulla 20. Per me shume informacion jeni te lutur te na ndiqni ne fb: Pasticeri Roma

Botuar më 24/03/2019
150.000,00 euro

OKAZION! SHITET FABRIK E VAJIT TE ULLIRIT

Kapaciteti 9 kuintal/ore. Marka Alfa - Laval. Ne gjendje te mire pune. Cmimi i arsyeshem

Botuar më 24/03/2019

SHITET BIZNES PARUKERI

Gjendja: shume e mire, me te gjitha pajisjet, komuna e parisit ngjitur me Pizza Uno

Botuar më 23/03/2019

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 23/03/2019
38.000 leke/muaj

JEPET ME QERA BIZNESI PARUKERI

I kompletuar, ne gjendje pune, sip. 30m², Blloku Vasil Shanto

Botuar më 22/03/2019
30.000 leke