Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI ONE DESIGNS (STUDIO DIZANJ DHE PRINTIM) BIZNESI I NGRITUR PREJ 18 VJETESH

Klientele e rregullt me xhiro te kenaqshme, e kompletuar totalisht me te gjitha paisj...

Botuar më 18/01/2019

SHITET BIZNESI H2O,PASTRIM KIMIK,BIZNES I NGRITUR PREJ 12 VITESH

Biznesi shitet me kliente fix individe dhe HORECA,biznesi eshte ne pune aktualisht. Shitja behet per arsye familjare, cmimi eshte shume I mire., Telefononi nga ora 09:00 Am deri ne 17:00 Pm

Botuar më 20/01/2019

JEPET ME QERA AMBJENT

, ambjenti esht 55 m2, Rruga : Tish Dahia . Komuna e Parisit pa vajtur tek Kristal Center

Botuar më 19/01/2019
30.000 leke

SHITET PARUKERI PER FEMIJET

Gjendja: e re, shitet nje parukeri me koncept unik per Shqiperine, dedikuar femijeve. Shitet per arsye emigrimi. Dizenjuar posacerisht per kete qellim dhe eshte e plotrsuar me te gjitha pajisjet, tek 21 Dhjetor, mbrapa Mondialit

Botuar më 19/01/2019
20.000,00 euro

JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD

Totalisht i kompletuar. Biznes i ngritur per 15 vitesh. Ambjent 35m². Ne gjendje shume te mire. Xhiro e kenaqshme, Rr. Frosina Plaku, ngjitur me shkollen

Botuar më 19/01/2019
30.000 leke

SHITET BIZNESI FURRE BUKE PASTICERI

Ne gjendje shume te mire pune , 70 m2 dyqan dhe 65 m2 punishte ne rruge kryesore (shitet per arsye emigrimi), Komuna e parisit Kompleksi Kika 1

Botuar më 18/01/2019

SHITET BIZNESI FARMACI

Gjendja: shume e mire, E kompletuar me klientele te sigurte. Mundesi per te perdorur licencen egzistuese pjese e cmimit per gjashte muaj., Rruga e Kavajes

Botuar më 18/01/2019
14.000,00 euro

BAR - RESTORANT

Gjendja: shume e mire, BIZNESI PËR SHITJE, TOTALISHT I MOBILUAR NE MENYRE BASHKOHORE. QERA E AMBJENTIT VETEM 20.000 TE REJA!, NGJITUR ME UNIVERSITETIN E NEW YORK-UT NE TIRANE

Botuar më 18/01/2019

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT

Totalisht i mobiluar , me qera ambjenti 20 mij leke te reja, Adresa : Ngjitur me Universitetin e New York

Botuar më 18/01/2019

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK RROBASH TEK RRUGA "MYSLYM SHYRI".

Ne nje zone me shume levizje, biznes i ngritur prej vitesh, klientele e rregullt. Totalisht i kompletuar me mall dhe te gjitha aksesoret perkates, Adresa: Rr. "Myslym Shyri, prane karburant Gulf

Botuar më 18/01/2019

SHITET BIZNES FARMACI

E pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme. Qeraja e paguar per vitin 2019, Rruga Kongresi Manastirit, rruga kryesore per te Pediatria

Botuar më 18/01/2019
15.000,00 euro