Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI PICERI

Biznes i ngritur prej 7 vitesh. Me nje klientele te rregullt. E kompletuar dhe e arre...

Botuar me 11/10/2018
30.000 leke

SHITET ME ÇMIM OKAZION BIZNES “BLUARJE DHE SHITJE KAFEJE TURKE DHE EKSPRES”.

Aktivitet dhe klientele e ngritur prej 20 vitesh. Ne çmim perfshihet formula dhe per...

Botuar me 10/10/2018

OKAZION!! SHITET AKTIVITETI PASTICERI

Totalisht i kompletuar. Xhiro ditore te kenaqshme, me klientele te ngritur prej 9 vitesh, sip. totale 75m². Aktualisht ne Gjendje pune, Rr. "Myslym Shyri", tek rrugica Adidas-it

Botuar me 19/10/2018
45.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI

Furre buke, ne gjendje pune, me xhiro te kenaqshme. E sapo rikonstruktuar, Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit

Botuar me 18/10/2018

SHITET BIZNESI FURRE BUKE

Me te gjitha pajisjet e nevojshme, aktivitet prej 10 vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, shitet per arsye shendetesore, Rr. Milto Tutulani. Fakulteti Juridik

Botuar me 18/10/2018
15.000,00 euro

SHITET BIZNESI FURRE BUKE, ME KLIENTELE DHE PIKA SHPERNDARJE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH!

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese, aktualisht ne pune., Adresa: Prane rruges se Barrikadave, rr. "Myrteza Topi" (ne lagje)

Botuar me 18/10/2018
11.000,00 euro

LICENCE FARMACIE

Jepet me qera licence farmacie

Botuar me 17/10/2018
15.000 leke

SHITET MINIMARKET

Gjendja: shume e mire, per arsye emigracioni. Siperfaqje 27m², me hipoteke. E kompletuar. Shitet dyqani dhe aktiviteti., Rruga 5 Maj. Kompleksi i madh mbrapa Qendres Concord

Botuar me 17/10/2018
45.000,00 euro

SHITET PASTRIM KIMIK NE ELBASAN

OKAZION!!! Se bashku me objektin. Objekti ka certifikate pronesie te rregullt, 60 m2, biznesi funksionon prej 15 vitesh, klientele te rregullt dhe te garantuar, Prane Komisariatit te Policise

Botuar me 17/10/2018
140.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNES BUTIK AJSI VESHJE FIRMATO PER MESHKUJ! ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGITUR PREJ 5 VITESH, XHIRO E KENAQSHME.

I kompletuar me rreth 500 artikuj (pantallona xhins, pantallona, bluze, kemisha, xhupa, xhaketa, rrypa, etj) si dhe me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkatese, Adresa: Rr. "Hoxha Tahsim" afer farmacise 5, buze rruge.

Botuar me 17/10/2018
5.900,00 euro

SUPER OKAZION! SHITET BIZNESI BAR KAFE – KEND LOJERASH PER FEMIJE,

Me klientele te ngritur dhe xhiro ditore te kenaqshme, siperfaqe ambjenti 385m², Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar me 17/10/2018

SHITEN DY BIZNESE

Nje me fruta perime dhe tjetri market, Mbi shkollen Vasil Shanto, 50m mbi Vodavon, tek autobuzi I Unazes, perballe Gjykates

Botuar me 16/10/2018