Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletua...

Botuar më 18/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e...

Botuar më 17/11/2019
140.000 leke

OKAZION!! SHITET AKTIVITETI FARMACI

Me te gjitha paisjet e nevojshme per te filluar punen, Adresa: Don Bosko

Botuar më 16/11/2019

SHITET PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Ne gjendje shume te mire.dhe nje gjenerator, Selite,Tirane

Botuar më 20/11/2019
25.000,00 euro

SHITET BIZNES FURRE PATICERI SHENJATARI

Tek Rruga e Kavajes, tek stacioni Autobuzit, xhiro e kenaqshme, paisje profesionale

Botuar më 19/11/2019
60.000,00 euro

SHITET BIZNESI CERDHE

Gjendja: shume e mire, me te gjtha pajisejt e nevojshme. shitet per arsye emigrimi, Rr. Grigor Heba, mbrapa stadiumit Dinamo

Botuar më 18/11/2019
5.000.000 leke

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m² me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 18/11/2019
115.000,00 euro

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletuar si dhe monitorimi, ambient me punime bashkohore, shtruar me parket, shkalle druri., Me pune dhe klientele te ngritur prej 5 vitesh.

Botuar më 18/11/2019

SHITET BIZNES GRILL BAR(BAR, ZGARE, FAST-FOOD)

Ambjent 2 katesh, buze rruges kryesore, pozicion i favorshem. Arredim bashkekohor. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. Shitet per arsye emigrimi. Cmim i arsyeshem, Rr."Kavajes", 50m nga Club Cavaliero, perballe Chinco Kavali

Botuar më 17/11/2019

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e rregullt., Ngjitur me gjimnazin "Qemal Stafa"

Botuar më 17/11/2019
140.000 leke

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FURRE-BUKE

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, ne gjendje shume te mire, me te gjitha pajisjet, Rr. Besim Alla, ne Misto Mame

Botuar më 17/11/2019
850.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE

2 pasqyra bashke me mbajtesen e produkteve, 2 poltrona, 1 lavatest, 1 karrele, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan me tavoline, 1 dollap per mbajtjen, e bojrave dhe peshqirave, nje skretari me karrige, gershere prerje, gershere rrallimi, tharese flokesh, 1 vit te perdorura, te markes Ceriotti Italiane

Botuar më 17/11/2019
300.000 leke

SHITET BIZNESI I NJE MOBILERI PRODHIM MOBILJESH

Biznes i ngritur prej 22 vitesh, klientele e rregullt, me xhiro te kenashme. E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme. Aktualisht ne pune ne gjendje shunme te mire.

Botuar më 17/11/2019
15.000,00 euro
)