Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI INTERNET CAFFE & KANCELARI PER ARSYE EMIGRIMI

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Shitje/qera aktiviteti
Shitet biznesi internet caffe & kancelari per arsye emigrimi, 7.000 euro
Përshkrim

Me klientele te ngritur prej 12 vitesh, 6 kompjutera, 3 printera te medhenj - Toshiba 720; Toshiba 2020C, Richo si dhe 20 abonente mujor.Qeraja mujore e ambjentin 35.000 leke, 00447915524185 Whatsaap / viber. Rruga Qemal Stafa, pallati Cela-X, nr 22

7.000,00 euro

Botuar më 22/10/2021

Telefon
)