Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES FUNKSIONAL

Me pune dhe klientele te sigurte, aktualisht ne pune, xhiro ditore e konsiderueshme. Adresa: Ambjenti ndodhet midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 21/05/2018
10.000,00 euro
Botuar më 21/05/2018
2.000.000 leke

SHITET BIZNESI SHERBIME RIMBUSHJE ELEKTRONIKE TELEFONI CELULARE

Prej 8 vitesh ne treg xhiro e kenaqshme liste klientesh aktualisht ne gjendje pune. Te interesuarit te jene persona te fushes dhe serioz, Rr. Petro Nini Luarasi 100m mbi shkollen e Baletit, godina Dermolife

Botuar më 21/05/2018
12.000,00 euro

SHITEN VASKA BETONI

Gjendja: e mire, ne toke, me siperfaqe 44.000 m2, me dokumentacion te rregullt. Toka e pershtatshme per ndertime te tjera apo cfaredo shfrytezimi tjeter

Botuar më 20/05/2018
230.000,00 euro

SHITET BIZNES EVALUE BAR!! ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 5 VITESH.

Totalisht i kompletuar, ambiente dhe arredim bashkohor., Rr. “Dora D'Istria”, perballe Fakultetit te Drejtesise, kati II

Botuar më 20/05/2018
8.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE KEND LOJRASH

Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.Cmimmi I arsyeshem, Fresku

Botuar më 20/05/2018

SHITET BIZNESI MASAZH&TERAPI CENTER

REFLEX. i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, me 2 dhoma, me klientele, ka dhe sherbimin e estetikes. Shitet per arsye emigrimi, Rr. Myslym Shyri, buze rruge

Botuar më 20/05/2018
400.000 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE BUENOS AIRES

Biznes I ngritur prfej 15 vjetesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, I kompletuar totalisht me kushte bashkohore., Brryli, perballe Martenitetit te ri

Botuar më 19/05/2018

SHITET BIZNESI I NGRITUR SHERBIM TAXI

Makinat te reja prodhim i vitit 2017. Licencat e vlefshme deri ne Korrik 2022. Mund te shiten edhe me cope, Tirane

Botuar më 18/05/2018

JEPET ME QERA BAR RESTORANT

I kompletuar, ne gjendje pune, Adresa: Rr."Mustafa Lleshi", prane Deges se Thesarit

Botuar më 18/05/2018
500,00 euro