Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET BIZNESI BAR KAFE

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, aktualisht ne gjendje pune, me ...

Botuar më 19/05/2020
25.000,00 euro

QERA, AMBIENT, JORDAN MISJA, TIRANË

Ambienti ndodhet në rrugën Jordan Misja.Informacion mbi Ambientin:• Buzë rruge• Kati i 2• Sipërfaqja e ambientit: 100m2• 1 Tualet• Fasadë xhami• I investuar

Botuar më 25/05/2020
280,00 euro

AMBIENT NE KAT TE PARE TE JURIDIKU

Gjendja: shume e mire, 54m2. Me banje brenda. Me 2 hyrje: nje nga rruga kryesore, nje nga oborri i brendshem i pallateve. Aktualisht ne perdorim si farmaci, por i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti., Rruga Perlat Rexhepi, 2 min me kembe nga Fakulteti I Drejtesise (Juridiku); 3 min me kembe nga gjimnazi Petro Nini.Nje ane e rruges te nxjerr te Sheshi Wilson, tjetra te Presidenca

Botuar më 25/05/2020
188.000,00 euro

OKAZION!!!!SHITET BIZNESI

I cili operon prej 6 vitesh ne treg furre buke pasticere me cmim shum te arsyeshem, Tirane, tek shkolla Petro Nini Luarasi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 23/05/2020

SHITEN KEPUCE FEMRASH DHE MESHKUJSH ME CMIME OKAZION!!!!!

Me shumice ose pakice + pajisjet e dyqanit. Cilesi e garantuar, Te interesuari te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 22/05/2020

SHITET, BIZNESI, QENDER

Biznesi ndodhet ne QenderInformacion mbi Biznesin:• Buzë rruge • Kati i 0 •Sipërfaqja e ambientit: 26 m2 • 1Tualet • Fasadë xhami •Qera 450 Euro • Mundesi shumë e mirë investimi

Botuar më 22/05/2020
18.000,00 euro

BIZNES NE SHITJE,AGJENSI WESTERUNION,UDHETIME TURISTIKE E IMOBILARE

Gjendja: shume e mire, Shitete biznes:Agjenci Wester Union,udhetime turistike ,Imobilare ,pagesa oshee,gjoba makine ., Pallatet shallvare ,pran qenders Tirane

Botuar më 21/05/2020
20.000,00 euro

KERKOJ TE BLEJ BIZNES

Fast-food ose piceri. Te jete ne gjendje pune, Tirane. Deri ne

Botuar më 21/05/2020
15.000,00 euro

JEPET ME QERA BAR-RESTOR

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera Restorant buze detit Adriatik, Porto Romano Durres. Cdo gje eshte gati super ambient me nje verand te madhe dhe nje panorame ?? per me shume info na kontaktoni., Porto Romano Durrës, lagjja 15

Botuar më 21/05/2020
1,00 euro/muaj

SHITEN 35% TË AKSIONEVE NË NJË BIZNES TË SHËNDETSHËM, FITIMPRURËS QË OPERON NË FUSHËN E OFRIMIT TË SHËRBIMEVE TË TELEVIZIONIT KABLLOR DHE INTERNETIT.

Biznesi ka liçencë të rregullt për të gjithë qarkun Elbasan, ku edhe operon. Biznesi është në bashkëpronësi me Tring TV sh.a.

Botuar më 20/05/2020

JEPET ME QERA BAR KAFE TEK BRRYLI GJENDJE PUNE

Gjendja: shume e mire, Lokali eshte buze rruges kryesore Kont Leopold Bertold. Ne gjendje pune, vend shum i pershtatshem me ambjent te jashtem (verande), Tirane, Brryli, Kont Leopold Bertold

Botuar më 20/05/2020
100.000 leke/muaj
)